Windows Phone чекають великі зміни

Ведучий блогу Windows SuperSite Пол Таррот розповів про нововведення, які може принести з собою версія Windows Phone 8.1, відома під кодовим ім’ям Blue. За його словами, працюють на ній «вінфони» обзаведуться великими екранами, мультизадачність, новими додатками, а також позбудуться апаратної кнопки «Назад».

Грядущий апдейт ніяк не пов’язаний з General Distribution Release (GDR3) – іншим, проміжним оновленням Windows Phone, яка повинна вийти до кінця 2013-го – початку 2014 року. Як очікується, в GDR3 буде передбачена підтримка екранів Full HD і 4-ядерних чіпів. Серед інших поліпшень числяться також блокування орієнтації екрану і «автомобільний» режим Driving Mode, який автоматично приглушує звук при підключенні по Bluetooth.

WP 8.1, про який пише Таррот, – це більш масштабне оновлення, реліз якого запланований на 2014 рік. Як розповіли блогеру близькі до Microsoft джерела, споживачі часто незадоволені платформою через нестачу додатків, тому у 8.1 з’являться функції, які вже давно є в iOS і Android, в тому числі довгоочікуваний центр повідомлень.

Слідуючи за Apple, компанія також хоче уніфікувати код, щоб розробники могли створювати програми, що працюють як на «планшетній» Windows RT, так і на мобільній Windows Phone. Крім того, в 8.1 повинна серйозно покращитися робота мультизадачности і фонових процесів. Самостійно закривати програми користувачі зможуть починаючи з GDR3. Якщо GDR3 дозволить встановлювати мобільну платформу Microsoft на «Планшетофони» з екранами в 5 і 6 дюймів, то версія 8.1 почне підтримувати 7 – і навіть 10-дюймовий дисплеї.

Далі, як з’ясувалося, власники Windows-смартфонів дуже рідко користуються кнопкою «Назад». Замість неї вони воліють «стиль iPhone»: натискати клавішу «Додому», щоб повернутися на стартовий екран, і вже звідти запускати додаток. З цієї причини, пояснює Таррот, апаратної кнопки «Назад» у нових «вінфонов», швидше за все, не буде.

Нарешті, Microsoft, яка досягла певних успіхів з «бюджетниками» Lumia 520 і 620, має намір позиціонувати Windows Phone ще і як високоякісну систему. Все це означає, що в наступному році можна чекати дорогих і куди більш програмно просунутих Windows-смартфонів з великими Full HD-екранами.

Джерело: Windows SuperSite

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.