Вихід Nexus Q відкладений

Nexus Q був показаний на конференції Google I/O у кінці червня. Апарат має форму чорної кулі і служить для безпровідної передачі музики і відео на HDTV – телевізор, аудіосистему, планшет або смартфон. Як і інші пристрої з серії Nexus, новинка повністю інтегрована з онлайн-магазином Google Play – хмарною платформою для дистрибуції медіаконтенту.

Плеєр використовує операційну систему Android 4.0(Ice Cream Sandwich) і управляється з пристроїв на цій платформі. Апарат укомплектований 2-ядерним процесором Cortex – A9, 1 ГБ оперативки і 16 ГБ флеш-памяти. Сполучати Nexus Q з іншими пристроями можна по Wi – Fi, Bluetooth або NFC. Діаметр сфери – 116 мм, вага – 923 грами

Google заявила, що ціна на Nexus Q складе 299 доларів. Тестові зразки плеєра на заході лунали безкоштовно. Дата виходу пристрою не називалася.

У Google пояснили затримку тим, що отримали перші відгуки від користувачів, які хотіли, щоб Nexus Q умів робити більше, ніж зараз, і бажанням допрацювати продукт. Покупці, які вже зробили передзамовлення на плеєр, в якості компенсації отримають тестову модель апарату безкоштовно.

Google заслужила від перших володарів Nexus Q похвалу за незвичайний форм-фактор, але сам плеєр отримав змішані відгуки. Частково це пояснювалося високою вартістю(із-за складання в США, а не в Азії) і тим, що для управління кулькою потрібно ще одне Android – пристрій.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.