Установник CyanogenMod з’явився в Google Play

В інтернет-магазині Google Play з’явився додаток CyanogenMod, що допомагає завантажити на Android-смартфон найпопулярнішу сторонню прошивку. Процес установки дуже простий: досить завантажити інсталятор для мобільного пристрою і клієнт для ПК, з’єднати їх за допомогою USB-кабелю і натиснути на кнопку Start.

Як очікується, клієнт для Windows-комп’ютерів вийде сьогодні вночі. Пізніше з’явиться і версія для OS X. Для надійної передачі даних розробники CyanogenMod рекомендують використовувати якісний USB-провід – підійде і той, яким комплектувався смартфон. Також знадобиться зробити резервну копію приладу, оскільки перед установкою вся інформація з нього буде видалена.

Інсталятору потрібно Android 2.3.3 або більш пізньої версії. Обсяг дистрибутива – 121 кілобайт. Додаток сумісний тільки з деякими пристроями, включаючи Nexus S / 7/4/10, Samsung Galaxy S II / III / S4, Galaxy Note II і HTC One. З повним списком підтримуваних моделей можна ознайомитися на wiki-сайті CyanogenMod.

CyanogenMod є найпопулярнішою модифікацією Android. Вона встановлена на понад 7 мільйонів смартфонів і планшетників. Аудиторія мода могла бути і більше, якби не досить складний для рядового користувача процес установки, який може зайняти близько години.

За визнанням Стіва Кондика, одного і розробників, багато хто не наважується на установку CyanogenMod через ризик зламати пристрій і втратити гарантію. У зв’язку з цим і було прийнято рішення розмістити інсталятор безпосередньо в Google Play.

У вересні CyanogenMod, до певного часу об’єднувала ентузіастів, була організована в повноцінну компанію. Стартап також привернув сім мільйонів доларів інвестицій. Гроші інвестора планується витратити на те, щоб зробити з сторонньої прошивки третю за популярністю мобільний «операційну» в світі, після iOS і Android.

Джерела: Google Play, Droid Life

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.