Twitter попередив провідні ЗМІ про повторення хакерських атак

Популярні акаунти в Twitter все частіше стають жертвами злому. З їх допомогою зловмисники, наприклад, можуть ненадовго обвалити ринок акцій або викликати суспільний неспокій. Twitter вирішив боротися з цією загрозою, розіславши найбільшим ЗМІ пам’ятку про те, як забезпечити безпеку.

Нещодавно Ми вже писали про злом Twitter-аккаунти Associates Press, в якому хакери «Сирійської електронної армії» розмістили звістка про підрив білого дому і пораненні Обами. Напередодні ж аналогічної атаки зазнали акаунти видань групи Guardian. По всій видимості, ця подія переповнило чашу терпіння адміністрації Twitter.

Соцмережа розіслала пам’ятку для ЗМІ, яка пояснює, яким чином захиститися від злому. «Ми впевнені, що ці атаки не припиняться», – пише Twitter. Фахівці компанії відзначили, що найчастіше злом акаунтів проводиться методом фішингу, спрямованого на корпоративні поштові скриньки. Twitter передбачає, що більшість ЗМІ використовують відносно прості паролі для захисту своїх поштових скриньок і рекомендує змінити поточний пароль на код, в якому буде не менше двадцяти символів, згенерованих випадковим чином.

Крім того, соцмережа оголосила про те, що працює над власною системою двохетапній авторизації, яка також повинна запобігти злому акаунтів. Поки що для аккаунта Twitter цього зробити не можна, тому сервіс просить почати з установки такого захисту для поштового аккаунта. Також журналістам пропонується перевірити, які програми авторизовані для роботи з корпоративним Twitter-аккаунтом. Щоб уникнути інших видів небезпек, соцмережа рекомендує виділити під Twitter окремий комп’ютер, з якого не будуть виконуватися інші операції, що дозволить знизити ризик підхопити шкідливий софт.

Той факт, що сервісу доводиться розсилати організаціям нагадування про необхідність забезпечити безпеку, говорить про те, що багато ЗМІ просто не сприймають ризики злому серйозно. Прочитати текст пам’ятки цілком можна на Buzzfeed.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.