Труба кличе! Огляд кращих будильників для iPhone

Стандартний будильник в iOS відмінно справляється зі своїми функціями, але що робити, якщо ви хочете від свого смартфона чогось більшого? Ми підготували огляд кращих програм, які допоможуть користувачам прокинутися бадьорими і вчасно.

Sleep Cycle
Одне з кращих програм, які спеціалізуються на «розумному» пробудженні. Програма за допомогою гіроскопа відстежує, як користувач ворушиться в ліжку, а за допомогою мікрофона аналізує видаються їм звуки. На підставі цієї інформації додаток розуміє, в якій стадії сну знаходиться людина, і будить його в найбільш оптимальний момент.

Цей продукт слід класти поруч з подушкою, екраном вниз і сподіватися на те, що уві сні телефон з ліжка не впаде. Спочатку додаток доведеться відкалібрувати, пововтузився на ліжку. У повну силу воно запрацює на 2-3 день використання.

Додаток збирає детальну статистику, будує графіки стадій сну, якими можна навіть поділитися в соціальних мережах. У програму вбудовані власні мелодії, можна використовувати і музику з бібліотеки пристрою. Щоб прокинутися до певного часу, але не пропустити найбільш оптимальну фазу сну, можна поставити часовий інтервал, протягом якого програма розбудить користувача.

Наприклад, якщо вам потрібно на роботу до 9.00, можна поставити час пробудження з 7.00 до 7.30. Передбачається, що за ці півгодини людина побуває в оптимальному для пробудження стані і додаток його розбудить. Інтервал пробудження можна встановлювати довільно. Проте, чим він більший, тим імовірніше, що ви прокинетеся в вірну фазу сну. Також в програмі є усипляючі мелодії.

Проте, у програми є істотні недоліки. По-перше, деякі люди боятися класти телефон поруч з подушкою, так як електромагнітні хвилі нібито шкодять здоров’ю. Їм можна порадити переводити пристрій в авіарежім, тоді все радіоінтерфейси відключаються. По-друге, користуватися додатком можна тільки при підключеному зарядному пристрої, так як смартфон не буде йти в режим сну (це потрібно, щоб працювали датчики). Блокувати апарат при цьому не забороняється – Sleep Cycle все одно буде працювати. Ну і, нарешті, телефон може просто впасти, що робить все розумні функції безглуздими.

Додаток можна купити в App Store за 33 рубля.

Для тих, хто хоче отримати схожий функціонал безкоштовно, можна порадити Smart Alarm Clock Free. Правда, варто приготуватися до великої кількості реклами.

Wake N Shake
Один з найоригінальніших будильників для iOS, який забезпечує пробудження незвичайним і навіть трохи жорстоким чином. Звуковий сигнал програми не замовкає, поки користувач з усіх сил не потрясе руками телефон протягом певного часу. Передбачається, що така розминка повинна трохи розворушити сонну людину. Заодно виходить невелика зарядка.Необхідну тривалість тряски можна регулювати в настройках, тим не менш, за замовчуванням вона триває досить довго. У будильник вбудовано велику кількість напрочуд противних і різких рингтонів, які викликають бажання якомога швидше змусити телефон замовкнути. «Прокидайся. Пощади немає », – говорить девіз програми.

Навіщо щось розробники додали в Wake N Shake соціальної мішури, що дозволяє бачити пробудження друзів і набирати очки, що дозволяють стати «королем тижня».

До речі кажучи, програма блокує кнопку Home і клавіші перемикання гучності, так що вивантажити додаток таким чином не вийде. На жаль, клавіша вимикання телефону чи не заблокована, так що при великому бажанні iPhone можна просто відключити і спати далі. Другий недолік програми – негативна аура, створювана похмурими рингтонами і похмурим чорно-червоним дизайном. На щастя, замість вбудованих сигналів можна використовувати будь-який трек з бібліотеки iTunes.

Програма доступна для iOS за 66 рублів.

RadioN
Одне з кращих додатків для любителів прокидатися під звуки радіо. Програма прекрасно оформлена в ретро-дерев’яному стилі. У програму вбудований календар, красиві аналоговий годинник і регулятор яскравості екрану.

У додатку є величезна кількість налаштувань: можна включити або виключити вібрацію, вибрати одну з тисяч радіостанцій для пробудження, або використовувати музику з бібліотеки пристрою або навіть записати на вбудований диктофон власні звуки.

Також в додаток є декілька розважальних мелодій для засипання, які будуть програватися поступово стихаючи. Ефект затихання можна налаштувати і для радіостанцій. До речі сказати, в RadioN також вбудована функція відключення будильника за допомогою струшування телефону, правда додаток при цьому не блокує клавіші гучності і Home, так що повноцінною заміною Wake N Shake його назвати не можна. Проте, можливість прокидатися під одну з 50 000 радіостанцій робить програму однією з кращих у своєму роді.

Додаток можна завантажити в App Store за 66 рублів.

The Alarm Clock
Додаток настільки ж нехитро, як і його назва – простий дизайн (білі цифри на синьому тлі), цілком класичні функції настройки – можливість використовувати треки з iPod, таймер сну для прослуховування музики, установка різних сигналів на кожен день тижня і так далі. Програма вміє автоматично промовляти час по дотику і розповідати, скільки залишилося до сигналу будильника. Це дуже корисно для далекозорих людей, яким, перш ніж поглянути на екран, доводиться шукати окуляри.

При бажанні можна налаштувати, щоб будильник відключався тапом з будь-якого місця на екрані, що знову-таки зручно для людей з вадами зору. Цифри на екрані великі, інтерфейс дуже простий. Загалом, якщо у вас не дуже хороший зір і ви шукаєте простий і надійний будильник без зайвий наворотів, Alarm Clock – ідеальний варіант.

Завантажити додаток можна в App Store за 33 рубля.

Nightstand Central
Це застосування призначене для того, щоб служити одночасно будильником і чимось на зразок цифрової фоторамки.Користувач може виставити якийсь гарний фон або кілька картинок, змінюють один одного. Поверх них будуть виводитися прогноз погоди і час. При бажанні екран телефону / планшета буде горіти всю ніч, перетворюючи пристрій в щось на зразок каганця. Яскравість екрану можна відрегулювати.

Також в будильники є всі звичайні опції: можливість використовувати свої треки, таймер сну, настройка декількох сигналів, розбиття по днях тижня і так далі.

З мінусів можна відзначити деяку нестабільність системи. Зрідка користувачі скаржаться на те, що прогноз погоди зависає, а фотографії перестають зміняться. Є скарги і на те, що іноді не спрацьовує сигнал на пробудження.

Завантажити додаток можна в App Store за 66 рублів.

Absalt EasyWakeup PRO
На подив дорога вітчизняна розробка, що дозволяє відстежувати фази сну. В цілому, її функції мало чим відрізняються від Sleep Cycle – той же принцип: розміщення у подушки, 30-хвилинний інтервал пробудження і так далі. Зате додаток російською мовою, що зручно для тих, хто не знайомий з англійською. Інтерфейс додаток мало чим відрізняється від стандартного стилю iOS і не напружує очі.

Недоліки все ті ж: сильна розрядка батареї, яка змушує тримати апарат на зарядці, страх електромагнітного випромінювання і необхідність калібрування.

Завантажити додаток можна в App Store за 329 рублів. Звичайно, не найоптимальніше співвідношення ціна / якість, зате можна заспокоїти себе тим, що ви підтримали вітчизняного виробника.

Rise Alarm Clock
Звичайний, «нерозумний» будильник з прекрасним мінімалістичним дизайном. Встановити час пробудження можна, просто провівши пальцем по екрану вгору-вниз, при цьому колір фону буде поступово змінюватися з синього на червоний – немов небо на світанку. В цілому можливості програми цілком стандартні: різні мелодії для пробудження, для засипання і інше.Вражає саме дизайн – він дуже зручний і ефектний. Програма підійде для всіх естетів.

Завантажити програму можна в App Store за 66 рублів.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.