Телевізори майбутнього затримуються

Samsung і LG відкладуть випуск 55-дюймових OLED – телевізорів до 2013 року. Компанії зіткнулися з труднощами при виробництві. Якщо величезні телевізори і з’являться у продажу до нового року, то тільки в дуже обмеженій кількості.

Плани Samsung і LG налагодити масове виробництво 55-дюймових OLED – телевізорів потерпіли крах, оскільки компанії зіткнулися з серйозними труднощами, пов’язаними з недостатньою ефективністю виробництва, – розповів представник аналітичної компанії Display Search виданню The Korea Times. Один з високопоставлених представників LG не погодився з цією заявою і повідомив пресу наступне: Плани LG не змінилися. Ми запустимо проект на ринок вже у кінці 2012 року. Правда, він додав, що випущена буде тільки обмежена кількість пристроїв.

Жодна з двох компаній офіційно не підтвердила і не спростувала дані, викладені в звіті, опублікованому в The Korea Times, хоча глава Samsung Квон Про Хюн відмітив, що фірма дійсно зазнає труднощі із-за високих витрат на виробництво OLED – телевізорів. Слід зазначити, що вартість нових телевізорів для споживачів складе близько десяти тисяч доларів, повідомляє CNET.

Невеликі OLED дисплеї широко поширені, вони стали звичними в смартфонах і планшетах. Проте екрани великого розміру так досі і не були випущені на ринок. OLED телевізори здатні конкурувати з плазмовими і рідкокристалічними моделями завдяки їх вражаючій тонкості. Перші повноцінні OLED – телевізори з невеликою діагоналлю екрану з’явилися у продажу тільки в 2012 році.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.