Ноутбуки з Windows 8 вийшли в продаж завчасно

У інтернет-магазині Home Shopping Network з’явилися у продажу п’ять моделей ноутбуків від Acer і Gateway з передвстановленою Windows 8, яка офіційно вийде тільки у кінці жовтня. Проте натхненних покупців чекало розчарування.

The Verge повідомляє, що, хоча комп’ютери доступні для придбання вже зараз, вони знаходяться на так званій продовженій доставці. Тобто, користувачі отримають куплені машини тільки після релиза нової операційної системи, який відбудеться 26 жовтня.

Усі п’ять ноутбуків, представлених на сайті, працюють на 64-бітовій Windows 8(а не на Windows 8 Pro), три з них мають сенсорні дисплеї. Від своїх аналогів з Windows 7 нових ноутбуків відрізняються формою трекпадов, яка заточена під горизонтальні і вертикальні жести-свайпи.

Як можна зрозуміти з опису на сайті, багато програм в Windows 8 будуть предустановлени у вигляді пробних версій: офісний пакет Microsoft Office Starter 2010 і Norton Internet Security Suite матимуть ліцензію на 60 днів. Як повідомляє ZDnet.com, Microsoft і Acer попросили HSN припинити продаж ноутбуків до офіційного релиза нової ОС.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.