Створено сервіс для підробки твітів

Багато користувачів вважають за краще робити скріншоти скандальних записів в Twitter, на випадок, якщо вони будуть видалені. Пізніше ці картинки розходяться по новинним сайтам, паблік в соцмережах і блогах. Сайт Lemme Tweet That For You дозволить створити фальшивий твіт від імені будь-якого облікового запису буквально за кілька секунд.

Ресурс є простою форму, в яку можна вписати будь-який текст (ліміту символів немає), вибрати потрібну кількість ретвітів і доповнень в обране (з’являться навіть аватарки користувачів, як ніби зробили це) і, нарешті, вписати адресу аккаунта, від імені якого людина хоче зробити заяву. Система автоматично довантажити ім’я цього користувача, його аватар і фон. Після цього залишається тільки зробити скріншот і можна почати поширювати свою містифікацію.

Правда, зберегти все в таємниці не вийде – Lemme Tweet That For You можна переглянути останні створені за допомогою сайту записи. Сервіс був створений кілька років тому маркетинговою компанією OKFocus, правда, особливої уваги цей проект тоді не привернув, пише The Verge.

Сайт почав набирати популярність тільки в останні дні. Правда, якщо добре придивитися до створених за допомогою інструменту твітів, можна помітити відмінності від справжніх записів. Справа в тому, що ресурс не оновлюють, а дизайн Twitter за цей час встиг трохи змінитися.

Звичайно, цієї можливості можна знайти як кумедні, так і небезпечні застосування. В останні роки Twitter перетворився на важливий інструмент, що сильно впливає на суспільство. Наприклад, розміщена зловмисниками запис про те, що компанія Audieence перевіряється відділом по боротьбі з фінансовими махінаціями, викликала 25-процентне зниження вартості акцій.А злом Twitter-аккаунта Reuter змусив деяких користувачів повірити, що Барак Обама зізнався у співпраці з Аль-Каїдою.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.