Стартап пропонує інвестувати в персональну машину часу

Шведський стартап розробив крихітну 5-мегапиксельную камеру Memoto, яка кріпиться до футболки і робить знімок кожні три секунди. Фотографії завантажуються в хмарне сховище. Як заявляють розробники, завдяки Memoto користувачі зможуть подорожувати в часі.

Акумулятора камери вистачає на два дні. Завдяки вбудованому в Memoto акселерометру, знімки виходять під правильним кутом. У кінці кожного дня пристрій треба підключити до комп’ютера за допомогою кабелю microUSB. Після цього усі фотографії, зроблені за день, автоматично перемістяться на хмарні сервери. Коли завантаження завершиться, знімки можна буде проглянути у будь-який момент через сайт компанії або через додаток, доступний для iOS і Android.

Зараз стартап намагається притягнути інвестиції за допомогою сайту Kickstarter. На момент написання статті користувачі пожертвували проекту 100 тисяч доларів(спочатку розробники розраховували на 50 тисяч доларів), пише The Verge.

Пожертвування в 199 доларів дозволить отримати пристрій раніше, ніж воно поступить в продаж, причому дешевше(ринкова ціна на Memoto складе 279 доларів). Memoto може зафіксувати усе життя користувача : кожну людину, з якою він говорив, кожен вчинок, який він вчинив. Це може згодиться не лише для того, щоб після згадувати минуле, але і, приміром, щоб виправдатися в суді або згадати, куди користувач поклав ключі. Способів застосування дуже багато.

За допомогою Memoto ви можете з легкістю подорожувати в часі, щоб повернутися у важливі моменти життя. Приміром, в мить, коли ви зустріли любов усього вашого життя, або коли ваша дочка зробила свій перший крок, – заявив засновник стартапа Мартін Кельсторм.

Спогади – це значима деталь нашого життя. Проте щоб зберігати їх, необов’язково потрібні останні досягнення людства. Можна просто узяти олівець і записати, що відбувалося впродовж дня.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.