Apple оцінила долар в 33 рублі

Російські користувачі магазинів додатків для iOS – пристроїв і комп’ютерів Mac з сьогоднішнього дня бачитимуть ціни в рублях, а не в доларах. За додаток, що коштував 99 центів, тепер доведеться віддати 33 рублі, що трохи вище, ніж по офіційному обмінному курсу.

Разом з рублем AppStore почав розуміти ще сім національних валют, включаючи індійську рупію, південноафриканський ранд, турецьку ліру і ряд інших. У випадку з рублем курс, встановлений Apple, перевищує офіційний курс Центробанку РФ(31,47 р.). Таким чином, додатки стали для користувачів трохи дорожче.

Магазини додатків на інших популярних мобільних платформах, Google Android і Windows Phone, вже давно відображають ціни для російських користувачів в рублях.

У фінансовому звіті за третій календарний квартал 2012 року, опублікованому напередодні, Apple відмітила черговий рекорд продажів, поставлений App Store. Розробникам, що продавали свої застосування через магазин, було виплачено за три місяці в цілому 6,5 мільярдів доларів. Всього в магазині зараз 700 000 застосувань, з них 275 000 адаптовані для планшетников iPad.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.