Смартфону Galaxy S4 прочистять пам’ять

Samsung може збільшити об’ємом внутрішньої пам’яті, доступної в новому смартфоні Galaxy S4. Таку заяву компанія зробила після того, як з’ясувалося, що із заявлених 16 гігабайт на пристрої користувачам фактично відведена лише половина – 8,5 ГБ.

У коментарі виданню CNET виробник підкреслив, що він розглядає можливість оптимізувати програмну складову пристрою, щоб вивільнити пам’ять під інші додатки. При цьому раніше Samsung пояснювала обмежену ємність накопичувача бажанням привнести на смартфон «більше потужних функцій», які займають багато місця (TouchWiz, функції безконтактного управління, безліччю режимів зйомки).

Недолік вільної пам’яті в S4 можна компенсувати, підключивши до нього карту пам’яті microSD. Правда, встановлювати на неї додатки все одно не вийде, можна зберігати лише фотографію або музику. S4 з 32 і 64 ГБ ще не надійшли в продаж, а запас пам’яті на 16-гігабайтної моделі може швидко закінчитися, тому що багато сучасних ігор вимагають вільного 1 ГБ і навіть більше.

Продажі нового смартфона Samsung стартували в кінці квітня. Параметри новинки вражають: потужний чіп Qualcomm Snapdragon (з 4 або 8-ю ядрами), 5-дюймовий дисплей (1920х1080) з щільністю 441 точка на дюйм, 13-мегапіксельна камера, 2 гігабайти оперативної пам’яті, бездротова зарядка і підтримка NFC. У російських інтернет-магазинах модель S4 з 16 ГБ пам’яті коштує 28-30 тисяч рублів.

На що проходить в Сан-Франциско конференції Google I / O було оголошено про випуск різновиди Galaxy S4 з «стокової» версією прошивки Android 4.2 (Jelly Bean). У ній теми оформлення, іконки, програми, оболонка TouchWiz будуть замінені базовим інтерфейсом Android. Така модель виявиться привабливою для розробників, які зможуть налаштувати апарат під свої потреби.

Раніше з «чистої» версією платформи виходили тільки Nexus – власні смартфони Google. Змінену версію S4 можна буде купити в магазинах США з 26 червня по ціні 650 доларів. Скільки на ній буде доступно пам’яті, поки не уточнюється.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.