Смартфон від Цукерберга: «перший» серед рівних

Марк Цукерберг представив перший смартфон від Facebook, який назвав скромно – First. Презентація пройшла в штаб-квартирі компанії в Каліфорнії (США). Любителі гаджетів чекали новинку з нетерпінням. Творці обіцяли, що вона буде максимально адаптована під потреби та інтереси користувачів найбільшої соціальної мережі. А скептики говорили, що набір функцій апарату нічим не примітний – гіганти ринку смартфонів роблять подібне вже кілька років.

Технічні характеристики смартфона First (що перекладається на російську мову як «перший») – не зможуть вразити уяву любителя гаджетів. Чотиридюймовий дисплей, дві камери, гігабайт оперативної пам’яті, можливість підключатися до Wi-fi.Все це на ринку сучасних комунікаторів з’явилося ще кілька років тому. Важливіше бренд. Новинка компанії HTC надходить у продаж як офіційний телефон Facebook. Це робить його бажаною покупкою для користувачів найпопулярнішої соціальної мережі. Але головне – цілий ряд ексклюзивних додатків-надбудов для платформи Android, на якій працює апарат.Йдеться, наприклад, про самого клієнта Facebook з повним набором функцій повноцінної мережевої версії. Встановлена і програма для онлайн-чату Messenger.

Оновити свій статус, викласти нове фото або зробити check-in можна практично з будь-якого екрану, навіть якщо запущено стороннє додаток: будь то гра або музичний плеєр. Для цього в апарата передбачена спеціальна функція Facebook Home.Вона ж, при бажанні, виводить інтерфейс соціальної мережі на екран блокування.

Тим часом, засновник Facebook піклується не тільки про впровадження своєї соцмережі в операційні системи новітніх гаджетів. Марк Цукерберг вирішив почати політичну кар’єру. За повідомленнями американських ЗМІ, він планує займатися питаннями освіти, науки і – куди більш несподівано – імміграції. За словами Цукерберга, нинішня міграційна політика США недосконала, тому що часто ускладнює в’їзд в країну талановитим спеціалістам з інших країн. Простіше кажучи, Facebook хоче спростити прийом на роботу обдарованих програмістів з-за кордону. На реалізацію цих планів глава соцмережі збирається вкласти до 20 мільйонів доларів.

Поки Марк Цукерберг робить перші кроки у великій політиці, консультувати його беруться маститі професіонали.Наприклад, Джо Локхарт – колишній прес-секретар адміністрації Білла Клінтона. А ще Джон Лернер і Роб Джесмер – фахівці з PR зі значним стажем роботи в лавах республіканців. З чуток, саме «стару-добру» партію Цукерберг і підтримує. Кілька місяців тому він влаштував збір коштів для кампанії губернатора Нью-Джерсі Крістофера Крісті.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.