SkyDrive прийшов на Android – смартфони

Microsoft випустила версію хмарного файлохранилища SkyDrive для Android – пристроїв. Тепер власники роботів можуть відкривати документи, відео і фотографії, збережені з інших пристроїв, а також діставати доступ до файлів SkyDrive, якими з ними поділилися інші.

SkyDrive для Android можна викачати з інтернет-магазину Google Play. Додаток поширюється безкоштовно. Для установки клієнта потрібно версію прошивки не нижче 2.3(Gingerbread). Проте у блозі Microsoft підкреслює, що програма краще всього працює з версією 4.0(Ice Cream Sandwich).

В цілому додаток отримав хороші відгуки користувачів – 4,5 зірки з 5 при 1,137 голосах. Серед достоїнств SkyDrive для платформи Google вказуються можливість завантажувати відразу декілька фотографій, переглядати документи, що нещодавно використалися, а також відкривати файли SkyDrive з інших Android – додатків.

У квітні Microsoft випустила клієнт SkyDrive для iOS – пристроїв і Windows Phone. Сервіс також доступний з комп’ютерів Mac і Windows. Раніше цього місяця компанія провела масштабне оновлення веб-версії SkyDrive.com, додавши миттєвий пошук, контекстну панель інструментів, функцію drag – and – drop, що дозволяє перетягувати елементи, і сортування файлів, реалізоване за допомогою HTML5.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.