Розтин показав, чому Xbox One така громіздка

Фахівці з сайту iFixit розібрали ігрову приставку Xbox One, яка надійде в продаж сьогодні, 22 листопада. Вони з’ясували, чому новинка Microsoft вийшла крупніше, ніж PlayStation 4 – як виявилося, внутрішні «органи» консолі практично ті ж, що у персонального комп’ютера. «Величезний вентилятор, стандартний жорсткий диск і привід дисків Blu-ray займаються безліч місця», – пишуть експерти.

Великий обсяг Xbox One, зокрема, надають материнська плата, масивна система охолодження і 2,5-дюймовий диск SATA II. Останній в разі поломки можна досить легко замінити, правда, з втратою офіційної гарантії.

У PlayStation 4 і Xbox One однаковий чіп виробництва AMD, але перша значно компактніше, ніж консоль Microsoft. Не останню роль в цьому відіграє кулер: у апарата Sony він налічує 85 міліметрів в діаметрі, а у Xbox – цілих 112 мм. Інженери iFixit зв’язали збільшений розмір вентилятора з бажанням Microsoft уникнути поломок через перегрів, які часто виникали у Xbox 360.

Крім того, обидві приставки відрізняються розміром приводу Blu-ray. Якщо Sony використовує тонкий, компактний дисковод, то Microsoft вирішила залишити його «одягненим» в той же корпус, що застосовується для ПК. iFixit поставила Xbox One 8 балів з 10 (стільки ж, скільки PS4), тобто визнала приставку досить простий для лагодження.

Продажі Xbox One почнуться сьогодні пізно ввечері за московським часом. Купити новинку за 500 доларів зможуть жителі США і ще 12 інших країн. У комплект поставки входять сама приставка, ігровий контролер і датчик Kinect для безконтактного управління. Офіційні продажі Xbox One в Росії почнуться не раніше 2014 року. Вартість консолі для нашої країни поки не називалася.

Як зазначив в інтерв’ю GamesIndustry керівник проекту Xbox Філ Харрісон, компанія очікує великий попит на новинку, і зараз вона прикладають всіх зусиль до того, щоб його задовольнити. «Я можу тільки заздалегідь принести вибачення всім, якщо ми когось підведемо перед Різдвом», – сказав він. За словами Харрісона, миючих засобі партія Xbox One вже готова, і Microsoft сподівається відправити її в магазини до початку свят.

Джерела: iFixit.com, GamesIndustry

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.