Російські магазини почали цінову війну навколо iPhone

iPhone – не розкіш, а засіб комунікації – вирішили в провідних російських роздрібних мережах, і напередодні зростання «подарункового» попиту напередодні новорічних свят почали знижувати ціни на смартфон Apple. Першою цінову війну почала «Евросеть», незабаром до неї підключився й «Зв’язковий».

На старті продажів вартість більш дешевого iPhone 5c у офіційних дилерів починалася від 24 990 рублів. Однак, компанія «Евросеть» по всій видимості, вирішила збити цю планку, щоб отримати перевагу перед конкурентами. Рітейлер почав пропонувати новий iPhone на тисячу рублів дешевше – за 23 990. Посилання на подешевшав товар магазин розташував на найвидніших місцях сайту. Скинула тисячу «Евросеть» і з ціни більш дорогого (і користується при цьому великим попитом) iPhone 5s, який тепер пропонується за 28 990.

Це не могло не вплинути на інших гравців ринку. Якщо офіційний онлайн-магазин Apple або, наприклад, «Білий Вітер», як і раніше пропонують пластиковий iPhone 5 с за 24 990, то ось «Зв’язковий» вже встиг знизити розцінки до нової позначки.Правда, iPhone 5S магазин і раніше пропонує за старою ціною. До речі, саме «Зв’язковий» провернув аналогічний трюк рік тому, здешевив iPhone 5 на тисячу рублів на самому початку продажів апарату в Росії.

Відзначимо, що в магазинах, які закуповують нові iPhone неофіційно, можна знайти смартфони Apple істотно дешевше. За даними Яндекс.Маркет, середня ціна iPhone 5c в столичних інтернет-магазинах становить 20 тисяч рублів, причому починаються ціни від 18 000. Однак варто пам’ятати, що тільки офіційні ритейлери надають на товар гарантію.

Поки невідомо, яким чином різке здешевлення iPhone в «Евросети» вплине на відносини рітейлера, недавно став партнером Apple в Росії, з виробником смартфона. Зате покупці від цінової війни тільки виграють.

Джерела: онлайн-магазини «Евросеть», «Зв’язковий»

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.