Qualcomm вийде на ринок смарт-години 2 грудня

«Розумні» годинник Toq від одного з провідних виробників мобільних процесорів, Qualcomm надійдуть в продаж вже 2 грудня. Компанія буде продавати пристрої безпосередньо зі свого сайту. Годинники працюють з будь-якими Android-смартфонами, але не з iPhone.

Годинники зв’язуються з Android-пристроєм за допомогою Bluetooth. У Google Play буде доступно спеціальний додаток для управління пристроєм.

Найдивовижніша частина Toq – це дисплей, який працює за технологією Mirasol, яка дозволяє зображенню бути яскравим навіть під прямим сонячним світлом, але при цьому споживає дуже мало енергії. На корпусі Toq відсутні кнопки. Пристрій орієнтований, перш за все, на те, щоб виводити повідомлення зі смартфона на зап’ясті.

На відміну від Samsung Galaxy Gear, які працюють на Android, на Toq встановлена власна полегшена ОС. Тестери відзначають, що ця операційна система має куди більш отзивчіваим і зручним інтерфейсом, ніж у продукту від Samsung.

Qualcomm збирається випустити обмежену серію нового годинника. Компанія не сподівається на широкий комерційний успіх продукту. В Qualcomm швидше розраховують на те, що новинка буде добре прийнята користувачами, після чого інші виробники смарт-годин захочуть використовувати належну Qualcomm технологію Mirasol.

Це вже не перший раз, коли Qualcomm намагається грати на споживчому ринку. Раніше компанія випускала, наприклад, FLO TV – крихітне пристрій для перегляду телепрограм з 3,5-дюймовим дисплеєм і стереодинаміками. Пристрій коштувало 350 доларів. На споживчому ринку гаджет з тріском провалився, компанії довелося відшкодувати покупцям вартість пристрою, а сама технологія була продана оператору зв’язку AT & T за 2 мільярди доларів (що, швидше за все, і було початковою метою Qualcomm).

В даний час ринок смарт-годин схожий на ринок MP3-плеєрів, яким він був до виходу iPod. Кожна компанія випускає власні не до кінця продумані гаджети, а споживачі досі не до кінця розуміють, що саме вони хочуть від пристрою. Сама концепція використання смарт-годин поки що не сформувалася. Samsung випустила на ринок щось на зразок наручного смартфона, Sony представила інструмент для повідомлень і так далі.

Джерело: The Verge

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.