Проект 3D-принтера поставив рекорд колективних інвестицій

Група дослідників з Массачусетського технологічного університету, що займається створенням першого відносно недорогого лазерного 3D-принтера, отримала 2,9 мільйона доларів від користувачів платформи соціальних інвестицій Kickstarter.

Для Kickstarter ця сума є безпрецедентною. Попередній рекорд встановив проект окулярів доповненої реальності Oculus Rift, який зібрав 2,4 мільйона доларів. Дослідники називають свою компанію Formlabs, а 3D-принтер, що розробляється, отримав назву Form 1. Прототип пристрою вже успішно функціонує.

3D-печать – це нова форма виробництва, завдяки якій користувачі можуть створювати на принтері практично будь-які предмети. Пристрій упорскує спеціальний склад, наносячи його шар за шаром, щоб створити потрібний об’єкт. Зазвичай 3D-принтери коштують дорого, десятки тисяч доларів, проте Form 1 коштуватиме значно дешевше, близько 3 000 доларів. Апарат використовуватиме стереолитографию і спеціальний лазер, щоб створити потрібні предмети з дуже тонких шарів, що забезпечує високу точність друку. Очікується, що перші принтери Form 1 з’являться на ринку вже в лютому.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.