Павутина брехні. Огляд першоквітневіх «інновацій»

З шкірних роком якість и виконан першоквітневіх жартів становится все краще и краще. Ми розглянулі правдоподібні и забавні містіфікації сьогоднішнього дня.

Закриття YouTube на 10 років
Злий жарт зіграв з Користувачами інтернет-гігант Google, повідомівші їх про закриття Належить компании порталу YouTube з 1 квітня и до 2023 року. «Рівно Опівночі 1 квітня портал YouTube Припін роботу. Це буде Зроблено для того, щоб фахівці в течение Наступний десяти років змоглі візначіті имя автора Краще відео всех часів, розміщеного з дня Заснування каналу », – вказано в компании.

«Нам Належить переглянутися всі відео за Минулі Вісім років, после чого журі Вінес вердикт. На це піде около десяти років, ми задіємо декілька тисяч фахівців », – зауважілі в компании. За данімі організаторів «конкурсу», переможець получит MP3-плеєр и стіпендію в размере 500 долларов на свой Наступний дотепний сюжет. Ця першоквітневій жарт моментально розлетілася по інтернету, однак мало хто в неї повірів.

П’ять долларов за голосні в Twitter
Компанія Twitter решила полякаті своих Користувачів. Сервіс оголосів, что Відтепер безкоштовно в мікроблог можна писати только пріголосні (так ще Коротше Вийди), а вісь за использование звичних голосних букв придется платити по 5 доларів на місяць. Twitter стверджував, что відмова від голосних створі нову мову спілкування, Який дозволити в кожному твіті вісловлюваті более информации и в цілому піде соцмережі на Користь. З Огляду на, что люди в наш час звіклі до й достатньо агресивним стратегіям монетізації, налякаті удалось багатьох.

Компанія даже представила сервіс twtr, автоматично вікідає голосні з введенням в него текстів. В рунеті з цього приводу Негайно ширше жарти з участю Вонні ( «упоротого» Вини-Пуха, что вісловлюється пріголоснімі). За Мережі поповз старий Малюнок інтернет-художника Дюрана за участю «упоротіх» персонажів.

Google Nose
Такоже Google решила Залишити всех «з носом», запропонувавши сервіс Google Nose, призначення для пошуку в мережі запахів. При розробці проекту були вікорістані «найбільш ПЕРЕДОВІ технології передачі нюховіх відчуттів».

Сервіс предлагает ввести Потрібний запах, а потім просити користувача понюхаті екран. Скільки самє довірлівіх Користувачів после цього начали водити носах по пікселям монітора – невідомо.

Компанія даже пообіцяла, что Незабаром колекція запахів буде сильно розшірена, так як автомобілі Google Вже начали курсуваті по світу, збіраючі Різні аромати. Система даже передбачало Механізм фільтрації непріємніх запахів.

Mail.ru представила конкурента Google Glass
Mail.ru оголосіла про початок СПІВПРАЦІ з Intel для випуску контактних лінз доповненої реальності. «Лінзи є приймальний Пристрій, яка отрімує за технологією бездротового дисплея (Intel WiDi) зображення cо смартфона на платформі Intel Atom® и проецирующее его помощью лінз Френеля безпосередно на сітківку ока», – пише компанія.

Управління лінзамі має здійснюватіся с помощью рухів голови. Такоже смороду повінні враховуваті міміку користувача.«Якщо при погляді на сніговій замет людина посміхається, то лінзи запропонують Йому варіанти гірськоліжніх КУРОРТІВ, а если хмуритися, то спроектує на зображення замету купи піску з загоряються людьми и запропонують варіанти пляжного відпочинку, Доступні на подорожче Mail.Ru».

Ідентифікатор Котячий носів від ABBYY
Компанія ABBYY, что займається розробка продуктов для автоматизації паперообігу представила інструмент для розпізнавання відбітків носів кішок, яка дозволити Швидко знаходіті Зниклий тварин. «У городе Вже Створена база Даних Котячий носів CatNose. Одними з дере в неї були внесені 47 кішок, Які прожівають в знаменитому будинку Ернеста Хемінгуея и є Нащадки котів, Які перебувалі в цьом будинку ще за життя письменника », – пише компанія.

Розробник сподівається розкідаті по всех містах світу станції з приманкою у виде запаху їжі. Если кішка забредая на таку станцію, ее ніс буде сфотографованій І, в разі, если ВІН знаходиться в розшуку, кішка буде Затримано и передана власнікові.

Лабораторія Касперського Знайшла «Хробака» з космосу
Антівірусна компанія оголосіла, что Знайшла комп’ютерного «Хробака», Який «значний перевершує НЕ только існуючі ніні Шкідливі програми, включаючі Професійні шпігунські кібератакі и кіберзброя, но и будь-яке інше відоме програмне забезпечення». Черв’як БУВ настолько складаний, а его логіка – настолько незвічайної, что у фахівців компании НЕ виявило сумнівів в его неземне походження. Так як Перші зразки вірусу були отрімані з Челябінська после Падіння метеорита, співробітнікі «Лабораторії Касперського» пріпускають, что ВІН БУВ занесених на Землю разом з уламки небесного тела.Під Кінець компанія анонсувала експедіцію в жерло вулкана для Виявлення Нових вірусів.

Новий дизайн Gmail
З усіх IT-компаний самє Google найсерйозніше підійшла до Святкування Дня дурня. З Огляду на Кількість першоквітневіх жартів від інтернет-гіганта, створюється враження, что в офісі компании сидить цілий штат ПРОФЕСІЙНИХ брехунів.

Чи не встіглі Користувачі оговтатіся від закриття YouTube, як компанія представила готувався кілька років «інноваційний поштовий сервіс» – Gmail Blue.

Як говориться в ролику, на розробка лежить в Основі сервиса технології пішло ціліх Шість років, тобто працювати над Gmail Blue начали Незабаром после запуску «старої» Gmail. Однако реалізуваті его удалось лишь зараз, в 2013-му.

«Намагаючись реалізуваті електронною поштою в XXI столітті, стікаєшся з проблемою.Більше – як Повністю відозмініті Щось, создать заново, при цьом залиша его в точності таким же», – каже в ролику «менеджер проекту» Річард Паргу.

Розробник Google не спасувалі перед таким викликом и все ж нашли решение. Gmail Blue – тієї ж самий Gmail, до которого всі звіклі за останні дев’ять років, только, як віпліває з назви, синього кольору.

У Цю новину повіріло Чимаев людей, а Якби компанія и действительно зважено пофарбуваті Gmail в синій, «першоквітневіх дурнів» виявило б і ще более. Цілком можливо, что с помощью Gmail Blue інтернет-гігант вісміює Windows Blue – прійдешнє масштабне оновлення Windows. Ймовірно, Google натякає на ті, что в ній буде не так Вже й много інновацій.

Яндекс и нецензурщина
Емблема на головній странице «Яндекса» сегодня посковзнулася на банані. Під картинками оказался кросворд, в якому булу проставлена перша буква «б», а в кінці стояв знак оклику. Більшості Користувачів на мнение відразу приходило не самє цензурний вігук, Які деякі и впісувалі в цьом полі. Правда, як з’ясувалося, відповіддю на міні-кросворд Було слово «банан».

«Яндекс пошта» розпізнає брехню
«Яндекс» опублікував ролик, в якому анонсував введення в «Янедкс.Почте» механізму для розпізнавання брехні. Як показано у відео, система зможу аналізуваті текст и Показувати, Якім пропозіцій в ньом віріті НЕ Варта.

2GIS представивши карту Антарктиди
Популярний геолокаційні довідник представивши інтерактівну карту Антарктиди. Звідкісь на білому контіненті взялися станції метро. При натісканні на карту система відає повідомлення: «Тут Нічого немає, кроме снігу». Зрідка можна наштовхнутіся на ПОВІДОМЛЕННЯ «Жовтий снег. Тут хтось БУВ ».

Мікрохвільовка від Nokia
Фінська компанія анонсувала серію мікрохвільовок, розфарбованіх в стилі моделей Lumia. Пристрій повинен володіті надпотужнім віпромінювачем, щоб готувати їжу в течение секунд и камерою, щоб ділітіся знімкамі їжі в Facebook.Компанія обещает Незабаром віпустіті міні-модель мікрохвільовкі для людей без апетиту и 10-дюймову модель, розраховану «Чесно кажучи, що не зрозуміло на кого».

Google представила карту скарбів
Технічний гігант представивши новий шар Google Maps, Який представляет собою справжнісіньку карту скарбів, на Якій можна найти інформацію про заховані багатства и пріховані Позначки. Будемо сподіватіся, что с помощью сервиса и действительно можна збагатітіся.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.