Окуляри Google зрозуміють підморгування і жести

У високотехнологічних окулярах Google Glass з’явиться набір нових жестів, які дозволить задіяти жести пальців, голови і очей для виконання деяких функцій. Наприклад, щоб зробити фотографію, користувачеві досить буде моргнути, а щоб зменшити її масштаб – відвести від імені два пальця.

За допомогою рухів голови (кивок або нахилів) окуляри можна буде занурювати в «сплячий» режим і виводити з нього.Про неоголошених поки функціях Google Glass написав користувач сайту Reddit під ніком fodawim, вивчивши код в MyGlass – супутнього додатка для Android-смартфонів, яке з’явилося в Google Play минулого тижня.

Деякі рядки програми (GUEST_MODE і COMPANION_SCREENCAST) вказують на те, що власники «розумних» окулярів зможуть ділитися знятими знімками і відеокліпами з іншими користувачами, не побоюючись за конфіденційний контент, а також влаштовувати «потокову» трансляцію друзям в режимі реального часу.

До цього моменту Google розкрила про аксесуар майбутнього практично всю інформацію, в тому числі апаратну начинку, технічну документацію і список перших додатків. Зараз пробну версію окулярів (Explorer Edition) можуть отримати тільки розробники і переможці творчого конкурсу #ifihadglass, заплативши 1 500 доларів. Протягом року пристрій тестуватимуть кілька тисяч чоловік. Як заявив в минулі вихідні голова правління Google Ерік Шмідт в інтерв’ю радіостанції BBC Radio 4, в масовий продаж окуляри надійдуть приблизно через рік – можливо, навесні 2014 року.

Тим часом перші тестери Google Glass заповнюють соціальну мережу Google+ фотографіями і відео, зробленими за допомогою окулярів. На знімках, що супроводжувалися тегом #throughglass, в основному відображене водіння автомобіля (що, втім, скоро може бути заборонено), тварини, природа і міські вулиці. Мабуть, окуляри прив’язані тільки до власної соцмережі Google. На інших сервісах, включаючи Twitter, контенту з Google Glass поки помічено не було.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.