Nokia презентувала Нові гаджети

Nokia, зовсім недавно продана Microsoft, в Абу-Дабі бачила й достатньо яскраве, на подивуватися незалежну и даже місцямі опозіційну относительно нового господаря презентацію. Мабуть, готувалі ее ще до поглінання. Почнемо з того, что для багатьох набагато важлівіше всяких смартфонів – Instagram! Так, популярна фотосет, Нарешті, дійшла и до Windows Phone8. Прямо зараз скачать и Встановити додаток, правда, не можна. Его офіційний вихід состоится, як обіцяють, в найбліжчі тіжні. У керівніцтві соцмережі Це вже підтверділі. Ті, для кого ВІДСУТНІСТЬ Instagram Було Єдиним бар’єром перед покупкою «віндофона», могут далі НЕ Дивитися.

Для інших повідомляємо: у Nokia тепер новий флагман. Не встигли ще відгриміти огляди свіжої Lumia 1020 як компанія випустила гігантську Lumia 1520. Раніше в витоках вона проходила під кодовим ім’ям «Бандит». Діагональ екрану – 6 дюймів. Nokia підхопила у конкурентів гігантизм. При цьому, судячи з фотографій і відео, апарат досить тонкий. Екран має роздільну здатність 1920 × 1080 пікселів. Всередині – процесор Qualcomm Snapdragon 800. Ну і, звичайно, головна фішка Nokia – камера з оновленим фірмовим інтерфейсом, стабілізацією зображення і іншими радощами, які добре відомі по Lumia 1020.

Починаючи з нової моделі, додатки Nokia Smart Camera і Pro Cam об’єднані воєдино. Єдине, що бентежить, – розмір матриці менше, ніж на 1020: 20 мегапікселів проти 41. Втім, відомий фотограф National Geographic Стівен Альварез, який відзняв півсвіту за допомогою Lumia 1020 на презентації заявив, що на новому флагмані фотографії будуть не гірші.

Ще Nokia доповнила інтерфейс камери функціоналом Storyteller. Це програма, яка автоматично робить з фотознімків, відео та музичних треків барвисто змонтований ролик. Причому на відміну від конкурентного додатки, скажімо, від BlackBerry, програма прив’язує знімки до геолокації і доповнює відеоряд картографічними вклейками. Цікаво, що працює і зворотний зв’язок – на картах Nokia теж відображаються фотографії, зроблені користувачем в тому чи іншому місці. В іншому – все той же Windows Phone.

Ще одна модель, представлена Nokia – це Lumia 1320. Про неї багато розповідати немає сенсу, це повний клон 1520, але з екраном меншого якості. Нижня дозвіл – 720 точок. А ось ціну пристрою варто відзначити окремо. Якщо Lumia 1520 буде коштувати 750 доларів, то 1320 – в два з гаком рази менше, всього 340 доларів. Обидва девайса, як очікується, вже в кінці року з’являться в продажу в Росії.

До речі, про ціни. В Nokia не забули і про ринках, що розвиваються. Для них зробили відразу три смартфона лінійки Asha, під номерами 500, 502 і 503. Пристрої майже однакові, всюди бюджетна операційка Asha. Відмінності лише в тому, що 502-я Asha має дві сім-карти, а 503-я – підтримує 3G.

Головне ж, ціни: Asha 500 буде продаватися за 69 доларів, дві старші моделі – за 89 і 99, відповідно. Очевидно, Nokia намагається повернути велич бренду, спираючись на дешеві смартфони для всіх, пам’ятаючи, як свого часу аналогічна політика зробила фінську компанію лідером мобільного ринку. Чи вийде на цей раз – побачимо найближчим часом.

Ну і, нарешті, найбільш спірний анонс – перший планшет від Nokia – Lumia 2520. В принципі, крім того, що це перший планшет від Nokia, нічого особливо примітного в ньому немає. Десятидюймовий екран, підтримка LTE, Windows 8.1 RT, все як у Surface. Хіба що, кольоровість по-нокіевскій підвищена – апарат вийде аж в чотирьох кольорах, включаючи фірмовий небесно-блакитний. Правда, не в Росії – нам доведеться задовольнятися лише чорним і червоним.

«Пігулка» буде коштувати близько 500 доларів. Зате окремо – ще за 150 доларів – можна докупити до неї цікавий аксесуар.Це клавіатура-обкладинка, яка додає кілька годин роботи від батареї, два USB-порту і прискорює час зарядки всього пристрою на 40 відсотків.

Планшет в Nokia почали розробляти ще за часів великих надій, але самостійно його випустити не встигли – продалися Microsoft. Тепер ця презентація виглядає досить дивно – компанія, якою володіє Microsoft, показує планшет, який повинен конкурувати з планшетами Microsoft.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.