Apple розпочала продаж iPad mini з екраном Retina

Apple, обійшовшись без попередніх анонсів, почала приймати онлайн-замовлення на нове покоління компактного планшетника iPad mini. Пристрій, оснащений екраном надвисокої роздільної здатності, стало доступно покупцям в семи країнах – США, Австралії, Китаї (за винятком LTE-моделей), Гонконгу, Японії, Нової Зеландії та Сінгапурі. У Західній Європі новинка поки недоступна.

Американський інтернет-магазин компанії показує, що замовлення на версії з 13 і 32 гігабайтами вбудованої пам’яті можуть бути відправлені в службу доставки протягом 1-3 днів. Більш ємних iPad mini з екраном Retina (64 ГБ і 128 ГБ) доведеться почекати 5-10 днів.

Ці цифри показують, що (по крайней мере, в даний момент) новий пристрій Герасимчука дефіцитом, як це передбачалося раніше. ЗМІ писали, що постачальникам Apple не вдається досягти високих обсягів виробництва матриць для СВЕРХЧЕТКОЕ екранів iPad mini другого покоління, що випускаються за новою технологією.

У російському інтернет-магазині Apple вказується, що пристрій (поряд з iPad Air) буде доступно для замовлення з 15 листопада за ціною від 15 990 рублів. Рублевий цінник iPad Air складе від 19 990 рублів:

Ціни на iPad mini з Retina-дисплеєм в російському онлайн-магазині Apple

У той же час, якщо попит виявиться високим, компактний планшетник ще може стати дефіцитом. Нагадаємо, iPad mini c дисплеєм Retina був анонсований 22 жовтня одночасно з новим iPad Air (читайте його детальний огляд від Вестей.Хайтек).Новий «mini» повинен бути ідентичний «старшої» моделі за швидкодією – в ньому використаний той же 64-бітний процесор A7 з співпроцесором руху M7.

Дозвіл екрану теж збігається – 2048 на 1576 точок. Базова модель компактного планшета варто в США 399 доларів без податків, це на 70 доларів більше, ніж коштував перший iPad mini рік тому. За топову модель, оснащену 128 гігабайтами пам’яті і модулем стільникового зв’язку з підтримкою LTE, доведеться віддати 829 доларів. Новинка доступна в двох колірних рішеннях – сріблястому з білою окантовкою екрану і «космічному сірому» з чорною окантовкою.

Джерело: Apple.com

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.