Nokia анонсувала два надбюджетні смартфони

На тлі тих, що продаються за 600-800, а то і 1000 доларів флагманських смартфонів з багатоядерними процесорами і величезними екранами складно помітити апарати менш функціональні, але і в рази дешевші. Проте, фінська Nokia продовжує приділяти велику увагу бюджетному сегменту. Тут компанія робить ставку на телефони серії Asha з невеликими тачскринами на не зовсім смартфонной платформі S40.

Сьогодні фінни представили дві нові моделі в цій недорогій лінійці – Asha 308 і Asha 309, що відрізняються лише підтримкою двох SIM – карт і частотного діапазону GSM/EDGE 850/1900 Мгц у 308-ої моделі.

У плані іншої начинки телефони однакові. Вони використовують 800-мегагерцевий процесор, сенсорні екрани з діагоналлю 3 дюйми і дозволом 400 на 240 точок. Вбудованій пам’яті всього 20 мегабайт, проте в комплекті йде картка microSD на 2 гігабайти, яку за бажання можна замінити на модуль більшої місткості, до 32 Гб. Крім того, є 2-мегапиксельная камера.

Швидкий 3G-интернет обидві моделі не підтримують, що видає їх призначення – продаватися на ринках країн, що розвиваються. Там на ура сприймуть їх ціну в 99 доларів без податків і субсидій. Апарати можуть підключатися і до Wi – Fi. На відміну від моделей минулих років на платформі S40, інтерфейс новинок повністю перероблений в стилі MeeGo – смартфону N9(причому підтримуються і відповідні жести), а функції ПО розширені.

Так, корисним при використанні повільного EDGE – з’єднання виявиться браузер Xpress, що підтримує технологію компресії передаваних даних. Перед завантаженням на телефон запрошений користувачем сайт стискується на спеціальних серверах Nokia, причому економія трафіку завдяки цьому може складати до 90% Є для новинок і додатка для спілкування в соцсетях, а також карти. Продажі Asha 308 і 309 почнуться до кінця року.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.