Надпотужний ігровий планшет запустять у виробництво

Компанія Razer, відома своїми високопродуктивними ігровими ноутбуками із захмарними цінниками, підтвердила на своїх сторінках в Facebook і Twitter, що випустить на ринок планшет Project Fiona, працюючий на Windows 8. На цьому пристрої можна буде грати в ПК-версії самих просунутих ігор за допомогою вбудованих джойстиків.

Зараз на ринку планшетів домінують прості і захоплюючі казуальні ігри, такі як Angry Birds. Проте, схоже, вже в найближчому майбутньому на деяких пігулках працюватимуть і найбільш вимогливі до заліза новинки гейм-индустрии, причому без додаткової адаптації.

Ігровий планшет від Razer був представлений на виставці CES 2012. Пристрій матиме 10,1-дюймовий дисплей з дозволом 1080 на 800 пікселів і двома повнофункціональними джойстиками, розміщеними з боків. Завдяки контроллерам, мультитачу, акселерометру і гіроскопу, на пігулці можна буде грати як в порти з ігрових консолей, так і в орієнтовані на управління мишкою і клавіатурою гри з ПК, не кажучи вже про планшетні і смартфонні проекти. Продуктивність забезпечить процесор Core i7.

Компанія стверджує, що ігровий планшет все ще знаходиться у стадії розробки, Razer навіть приймає побажання з приводу дизайну і функцій на своїй сторінці в Facebook. Ні дата виходу, ні ціна пристрою поки що не розголошуються.

Слід зазначити, що у Project Fiona є немало конкурентів на платформі Android. Приміром, недорога приставка Gamepad від Archos або 500-доларова Wikipad зі вбудованим джойстиком. Проте у Android- гаджетів є важливий недолік: вони далеко не так всеїдні, як планшет на Windows 8 і заточені не на справжні, а на усі ті ж казуальні ігри. Масшатбних проектів, портированних на Android, не так вже і багато, та і на увагу з них заслуговують далеко не усі.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.