На Android – пристроях з’явився Календар Google

Онлайн-магазин Google Play поповнився додатком Календар Google. Раніше воно було доступне тільки на еталонних смартфонах лінійки Nexus, говориться у блозі компанії. Тепер власники інших Android – пристроїв, в яких Календар був замінений на альтернативу(приміром, планувальник S Planner в інтерфейсі Samsung TouchWiz), можуть встановити офіційну версію від Google.

Окрім іконки, що перемальовувала, змін в Календарі не так багато. Тепер користувачі можуть означати заходи різними кольорами, відправляти відгук прямо з програми і встановлювати домашню часову зону. Серед інших нововведень – можливість відкладати нагадування про захід і відправляти повідомлення усіх його учасників з панелі повідомлень, а також синхронізувати подію, яка сталася за рік до поточної дати.

Викачати новий Календар можна в онлайн-магазині Google Play. Для установки знадобиться версія Android 4.0.3(Ice Cream Sandwich) і вище. Додаток поширюється безкоштовно.

Google визнає, що Календар може некоректно працювати на деяких смартфонах HTC. Приміром, після установки програми можуть віддалитися несинхронізовані заходи, створені за допомогою вбудованого календаря. Крім того, на ряду облаштувань тайваньської компанії не можна включити режими перегляду День і Тиждень. Чи буде несумісність усунена з наступною версією, Google не уточнює.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.