Microsoft втрачає прибуток із-за падіння продажів ПК

Чистий прибуток найбільшого у світі виробника програмного забезпечення Microsoft обвалився відразу на 22%. Як показала звітність, споживачі стали менше купувати комп’ютери, чекаючи запуску нової системи Windows 8.

Вести Економіка нагадують, що компанія готова представити операційну систему вже зовсім скоро – 26 жовтня, одночасно буде представлений і новий продукт IT – гіганта – планшетник Surface. Експерти стверджують, що Windows 8 і пігулка від Microsoft можуть стати початком нової епохи компанії Біла Гейтса.

Багато хто говорить, що запуск планшетника – це великий крок вперед, – відмічає Дан Акерман, головний редактор CNET. – Дійсно, все більше людей вважають за краще користуватися планшетами, людям подобається iPad. Не думаю, що хтось віддає перевагу іншим моделям. На мій погляд, єдина компанія, чий продукт може скласти реальну конкуренцію iPad, – це Microsoft.

Ну а доки фінансові результати не виправдовують прогнозів аналітиків, і на вечірній сесії акції Microsoft втратили 1,5%. Чистий прибуток скоротився до $4, 47 млрд в порівнянні з $ 5,74 млрд роком раніше, а виручка скоротилася на 8% і склала $16, 01 млрд. Виручка від продажу операційних систем Windows знизилася на 33% до $3, 24 млрд, а операційний прибуток знизився на 26% до $5, 31 млрд.

В четвер в ході торгів в США під тиском були акції сектора хай-тек. Індекс Nasdaq за підсумками торгів впав на 1%, при тому, що Dow Jones і SP 500 втратили в межах 0,2%.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.