Microsoft допрацювала онлайновий Офіс

Microsoft відкрила користувачам хмарного сховища SkyDrive і пошта Outlook.com остаточну версію офісного пакету Office 2013 Web Apps, яка проходила публічне бета-тестування з липня. Також компанія представила декілька нових функцій, які не були включені в попередній релиз.

По-перше, до виходу Windows 8 залишається зовсім небагато, тому Microsoft повністю оптимізувала для сенсорного управління усі застосування в Office Web Apps – текстовий редактор Word, Excel для роботи з електронними таблицями, PowerPoint для створення презентацій OneNote для заміток.

Компанія пояснила, що кнопки стали більше, між елементами було збільшено відстань, а для деяких дій була додана підтримка нових жестів. По-друге, з урахуванням того що онлайновий Office часто використовуватиметься на планшетах, Microsoft прискорила завантаження документів на 30%.

В цілому, в Office 2013 Web Apps було зроблене безліч дрібних змін. Приміром, в Word було поліпшено форматування документів і додана можливість залишати коментарі. Крім того, програма навчилася рахувати кількість слів. PowerPoint тепер показує аудіо – і відеоролики в слайд-шоу, а над презентацією можуть працювати відразу декілька чоловік і залишати коментарі.

У Excel з’явилася функція об’єднання осередків, автозаповнення колонок і автоматичного складання сум. Пошук в редактор заміток OneNote був винесений на помітніше місце. Зміни вносилися з урахуванням побажань користувачів. За підрахунком Microsoft, участь в тестуванні превью-версии прийняла більше 750 тисяч чоловік.

Онлайновий Офіс був представив в червні цього року. Вартість використання пакету впродовж одного місяця складе від 2 до 27 доларів(залежно від вибраних застосувань). Office 365 стане прямим конкурентом Google Apps, які інтернет-гігант продає за ціною 50 доларів в рік. Хмарний офіс працюватиме в 40 країнах, у тому числі і в Росії.

Разом з цим з’явилися відомості, що власну онлайнову версію набору програм iWork готує Apple. Як пише Gizmag, хмарні версії Keynote для презентацій, Pages для документів і Numbers для таблиць для компанії Тіма Кука робить VMWare. Ці програми можна встановити на планшет iPad вже сьогодні, проте Apple хоче зробити нове видання пакету таким же функціональним, як на ПК. Про дату релиза хмарного iWork не повідомляється.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.