Майбутнє смартфонів за 5-дюймовими екранами

Тенденцію робити планшетофони з діагоналлю від 5 дюймів, задану Samsung з виходом Galaxy Note, підхопили і інші виробники. Нещодавно про намір випускати величезну ЖК-панель для смартфонів заявила ще одна велика компанія – Japan Display.

JDI – спільне підприємство, належне Sony, Toshiba і Hitachi, – приступило до виробництва 5-дюймового дисплея нового покоління. Він пропонує IPS – матрицю, дозвіл 1080х1920 точок і високу щільність пікселів(ppi) – 443 на дюйм.

По останньому параметру екран японців помітно перевершує iPhone 5(326 ppi), Galaxy S III(306) і Sony Xperia S(342). Обличчя майбутніх смартфонів також має високі показники яскравості(500 кд/м2) і контрастності(1000:1). При цьому товщина панелі налічує всього 0,05 дюйма, пише CNET.

Про виробництво 5-дюймових дисплеїв для смартфонів раніше заявили декілька великих виробників. Відомо, що випуском екрану з такими ж характеристиками, як у JDI, займеться Sharp. Крім того, китайська компанія Oppo вже анонсувала модель Oppo Finder 5 – перший телефон з екраном 1080p(1920х1080). Вона буде оснащена 5-дюймовою панеллю з щільністю 441 ppi.

У числі інших компаній варто згадати LG, чий майбутній Optimus Vu II також отримає 5-дюймовий HD – дисплей, і планшетофон HTC One X 5. Другий офіційно ще не анонсований, але чутки приписують йому дозвіл 1080р. Як очікується, більшість моделей з 5-дюймовими екрану з’явиться наступного року.

Apple, що випустила 21 вересня iPhone 5, тренду велетенських панелей не послідувала. Проте, новий смартфон обзавівся подовженим 4-дюймовим дисплеєм. У усіх попередніх моделей, нагадаємо, був встановлений екран з діагоналлю 3,5 дюйми. У ширині останній айфон практично не змінився.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.