Apple покаже молодшого брата iPad 23 жовтня

Міні-версія планшетника iPad, чутки про яку ходять вже давно, буде офіційно представлена 23 жовтня. Принаймні, саме на цей день Apple призначила презентацію, на якій обіцяє показати ще трохи.

Запрошення із зображенням частини логотипу компанії на тлі різноколірних бризок були розіслані американським журналістам напередодні увечері. На відміну від більшості останніх презентацій iPhone і iPad, захід пройде не в Центрі мистецтв Йерба-Буена в Сан-Франциско, а в розташованому неподалік місті Сан-Хосе, в Каліфорнійському театрі.

За традицією компанія не говорить, чому саме буде присвячена презентація. Проте у експертів немає сумнівів – нам покажуть зменшений варіант iPad з екраном діагоналлю 7,85 дюйма(у звичайного iPad – 9,7 дюйма). Пристрій, як очікується, буде тонший за старшого брата і напевно легше. Деякі припускають, Apple зробить упор на його особливій зручності для читання електронних книг. Не виключено, що в ході презентації буде представлена нова версія програми-читалки iBooks.

Цікаво, що після виходу на ринок першої версії iPad і випуском 7-дюймового Galaxy Tab, що послідував, від Samsung тодішній глава Apple Стів Джобс публічно відкидав можливість випуску зменшеної 7-дюймової версії iPad. На його думку, щоб таким пристроєм було зручно користуватися, його власникам довелося б підпилювати пальці наждачним папером до потрібного розміру. Проте час показав, що на ринку існує попит на 7-дюймові планшети. Особливим успіхом користувалися Amazon Kindle Fire, що випускалися, а також що з’явився нещодавно в Росії планшет Google Nexus 7, зроблений провідною світовою пошуковою системою в співпраці з ASUS.

З 100-процентною упевненістю цього стверджувати не можна, проте, швидше за все, циркулюючі останні місяці по інтернету зображення відповідають дійсності, і молодший iPad порівняно з старшим виглядатиме ось так:

А тут ми зібрали все, що на сьогодні відомо про новинку Apple. Ціна базової моделі з 8 гігабайтами вбудованої пам’яті і без модуля зв’язку 3G складе, швидше за все, 250 доларів США без податків.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.