Користувачі розкритикували Facebook Home

Більшість користувачів, які першими встановили Facebook Home, виявилися незадоволені «соціальної надбудовою» до Android-пристроїв. Програма, що з’явилася в Google Play 12 квітня, удостоїлася дуже низьких оцінок. В середньому вона отримала всього 2,4 бали з 5.

Згідно лічильнику на сайті Google, за три доби перша версія Android-оболонки Facebook була завантажена від 100 тисяч до 500 тисяч разів. На момент написання замітки 1 832 людини (з 3 875) поставили їй мінімальну оцінку – 1 бал. Від 567-та користувачів надбудова отримала «двійку», а від 436-й – «трійку». Позитивно програму оцінили тільки 1 040 користувачів, поставивши їй 360 «четвірок» і 680 «п’ятірок».

Завантажити Facebook Home в основному не сподобалося те, що вона малоінтуітівна, ховає список програм, не дає встановити віджети, а «шпалери» з фотографій друзів швидко розряджають акумулятор. Серед достоїнств оболонки був названий красивий інтерфейс з «головами, що говорять» (месенджер Chat heads), інтеграція СМС і особистого листування в Facebook, зручна система повідомлень. На думку багатьох рецензоров, Facebook Home виявиться корисною тим, хто більшу частину часу проводить у соціальній мережі; іншим вона буде тільки заважати.

Facebook Home, нагадаємо, була представлена на початку квітня. Вона привносить на смартфон стрічку новин (Cover Feed), яка замінює домашній екран і екран блокування, груповий месенджер Chat Head, а також кілька соціальних функцій. Разом з запуском програми в США почалися продажі 100-доларового HTC First – першого смартфона з попередньо встановленою Facebook Home.

На презентації Марк Цукерберг пообіцяв випускати нові версії Facebook Home щомісяця, тому деякі недоліки можуть бути виправлені вже в травні. Поки що програму можна встановити на деякі моделі Samsung (Galaxy S IV, S III, Galaxy Note II) і HTC (One і HTC One +).

Число сумісних пристроїв пообіцяли розширити згодом. Ті, хто чекати не хоче, може скористатися способом засновника сайту MoDaCo Пола О’Брайена по установці Facebook Home на будь-який Android-смартфон. Для цього потрібно спочатку дозволити встановлення програм з невідомих джерел ( «Налаштування» – «Безпека»), скачати пропатченні версії Facebook Home і Messenger, а потім перенести APK-файли на смартфон. Якщо якісь з програм Facebook вже є на апараті, їх потрібно попередньо деінсталювати. Журналіст з TechCrunch Кріс Веласко пише, що він безперешкодно встановив Facebook Home на Motorola Droid RAZR HD і Samsung Galaxy Note 8.0. Додаток працює як обіцяно, за винятком однієї важливої функції – не можна відправляти СМС з месенджера.

Тим часом компанія випустила ще один вельми дивний рекламний ролик, де обігрується ідея про те, що Facebook Home стирає грань між реальністю, занурюючи користувачів в свій власний світ:

Перший відеоролик, показаний на презентації Facebook Home:

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.