Користувачам розкрили очі на те, як вони використовують Facebook

Обчислювальна пошукова система Wolfram Alpha навчилася аналізувати дані з Facebook. Тепер за допомогою цього ресурсу будь-хто може отримати велику і деталізовану інформацію про те, як він користується соціальною мережею.

Пошукова система оцінює кількість записів в Facebook, типи повідомлень(фото, посилання, статуси), щотижневу активність в додатках, частоту використання певних слів в записах і багато що інше. Чим довше людина користувалася Facebook, тим більше інформації зможе проаналізувати Wolfram Alpha. Для того, щоб отримати доступ до нової функції, треба вбити у віконце пошуку Facebook report(звіт про Facebook), а потім дати системі необхідні дозволи, повідомляє SlashDot.

Засновник пошукової системи Стівен Вольфрам заявив: Тепер Wolfram Alpha зможе дати вам усі способи персонального аналізу даних. Цей лише початок. Через деякий час, коли ми оцінимо, як люди користуються новими функціями, ми додамо нові можливості.

Wolfram Alpha описує себе як обчислювальну машину знань. На відміну від інших пошукових систем, які у відповідь на запит видають гіперпосилання, Wolfram Alpha видає невелику кількість точної інформації. Це частенько позбавляє від необхідності подальшого серфінгу. Приміром, якщо користувач набере ім’я якоїсь відомої людини, він отримає в пошуковій видачі його дату народження, смерті і графік популярності його сторіночки в Wikipedia.

У Wolfram Alpha практично немає конкуренції в зоні пошуку числової і статистичної інформації. Більше того, за допомогою цього сайту можна вирішувати математичні завдання.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.