Копії аксесуарів для iPhone 5 будуть численними і дешевими

Китайським умільцям вдалося підробити спеціальний аутентифікаційний чіп, сумісний з роз’ємом Lightning на iPhone 5. Завдяки цьому вже в найближчому майбутньому для смартфону буде випущено велику кількість дешевих сірих зарядок, кабелів і іншого.

Apple використовує спеціальний аутентифікаційний чіп у своїх аксесуарах, за відсутності якого яблучні пристрої видають повідомлення про те, що не підтримують підключений аксесуар. Ця технологія дозволяє Apple гарантувати сумісність і заробити, продаючи ліцензії Зроблено для iPhone, повідомляє MIC Gadget.

Мабуть, найбільш яскравим з неофіційних пристроїв для iPhone 5 являється Flash Lightning Dock : невелика підставка для iPhone 5, яка заряджає апарат і дозволяє з’єднати його з iTunes. Основною фішкою пристрою є шнур, що переливається світлом, який як би візуалізує передавану по ньому енергію.

Можливо, Apple битиметься з сірими виробниками аксесуарів через суд. Також вона може навчити свої пристрої пізнавати підробні чіпи. Якщо це станеться, то користувачам доведеться перевіряти, чи дійсно куплені ними аксесуари сумісні, на ринку неодмінно виникне путанница.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.