Intel: «тачбукі» з Windows 8 подешевшають до 200 доларів

Не виключено, що ще до кінця року вартість ноутбуків на Windows 8 з тачскрінами знизиться до 200 доларів. Це зробить їх такими ж дешевими, як «хромобукі» від Google. Зниження ціни буде досягнуто за рахунок використання нового процесора Atom.

Схоже, що Intel готова вирватися вперед у перегонах за найпотужніший, але дешевий процесор. В даний час користувачам доводиться платити від 400 доларів за пристрій з двоядерним процесором Intel Atom з архітектурою Clover Trail. Проте, глава компанії Пол Отелліні стверджує, що ціни дуже сильно впадуть з виходом нового чіпа Bay Trail, який з’явиться на ринку вже в цьому році.

Bay Trail – це чотирьохядерний чіп, який буде споживати трохи більше енергії, ніж сучасні двоядерні моделі, відзначає The Verge. Отелліні заявив, що завдяки Bay Trail «вартість ноутбука з тачскріном і Windows 8 впаде до 200 доларів».

«В даний час ціни досить високі. У них є великий потенціал для швидко падіння протягом найближчих кварталів », – додав Отелліні. При вартості в 200 доларів пристрої на Windows 8 будуть такими ж дешевими, як найдоступніші «хромобукі», що працюють на Chrome OS, або бюджетні Android-планшети. Поява подібних пропозицій може повністю знищити і без того не дуже-то великий ринок пристроїв на «ноутбучной» ОС від Google, а також створити конкуренцію Android.

По всій видимості, рішення зосередитися на наддешевих рішеннях – це спосіб Intel побороти зниження прибутку, пов’язане з падінням продажів ПК. За перший квартал 2013 прибуток впав на 25 відсотків до 2 мільярдів доларів. Фінансовий директор Intel Стейсі Сміт в інтерв’ю CNBC заявив, що компанія бачить гарне зростання в поставках чіпів для ультрабуків і планшетів – це компенсує скорочення ринку традиційних ПК.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.