Humin: адресна книга для смартфона «з людським обличчям»

Стандартна адресна книга зручна для зберігання базової інформації про контакти, однак вона мало що може повідомити про людину, з яким дозволяє зв’язатися. Багато людей просто плутаються у великій кількості телефонних номерів, забуваючи, кому вони належать. Додаток Humin покликане це змінити.

Humin перетворює адресну книгу в смартфоні з банального списку номерів і e-mail адрес в по-справжньому соціальне додаток. Програма дає змогу порівняти різні позначити, в яких соціальних відносинах складається людина з кожним з людей в адресній книзі, а також допомагає почати спілкуватися з новими людьми через довірені джерела, повідомляє All ThingsD.

«Ми впевнені, що прийшов час почати вибудовувати людські відносини з контактами з адресної книги», – зазначив Анкур Джейн, творець програми.

Демо-версія додатка була показана журналістам на одній з мобільних конференцій в Нью-Йорку. Програма створює профіль для кожної людини, використовуючи дані з соцмереж – Facebook, LinkedIn і Google+. Також користувачі можуть дописати до контакту, де і коли вони з ним зустрілися, а також іншу інформацію про нього.

Навіть якщо користувачі будуть лінуватися додавати до контактами замітки, Humin збирається «глибоко проникати» в інформацію стандартних додатків телефону, щоб добувати інформацію. Наприклад, користувач зустрів когось на конференції, яка занесена в календар. Humin знає, що контакт «Олександра Іванова» був доданий на цьому тижні приблизно під час конференції, з чого додаток робить висновок, що знайомство з Іванової відбулося на конференції, що воно і заносить в профіль.

Також в додатку реалізована «розумна» система пошуку потрібного контакту. Наприклад, користувач забув, як звати потрібну людину, але пам’ятає, в якій організації він працює або в якому місті живе. Програма допоможе моментально отсикать відповідний за критеріями контакт.

Передбачається, що вже цього літа Humin почне безкоштовно поширюватися в App Store. Версія для Android буде представлена трохи пізніше.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.