HTC One оперативно оновлять до «шоколадного» Android

Компанія HTC оновить прошивку смартфонів One до версії Android 4.4 (KitKat) протягом листопада. На спецверсію флагмана з «чистим» Android (Nexus experience), яка поширюється через інтернет-магазин Google Play, нову ОС встановлять через два тижні. Власники двох інших «видань» One – Developer Edition для розробників з накопичувачем на 64 ГБ і моделі SIM Unlocked, не прив’язаної до оператора, – отримають 4,4 до кінця місяця.

Так, HTC стане однією з перших компаній, які почнуть розсилати апдейт. Що стосується пристроїв One, що продаються за межами США, то на них KitKat прийде протягом 90 днів. Інтерфейсна оболонка Sense 5.5 залишиться накладеної поверх Android 4.4. Виробник однак, не говорить, як він зможе це реалізувати без втрат функцій прошивки.

На Nexus 4, планшетника Nexus 7 і Nexus 10 нова «операційка» з’явиться протягом найближчих тижнів. Точну дату Google не вказує. Nexus 5, нагадаємо, буде поставлятися з вже встановленим Android KitKat. Застаріваючий (2011 року випуску) «гуглофон» Galaxy Nexus до версії 4.4 оновлений не буде, хоча «потягнути» нову прошивку він здатний.

В апарата досить оперативної пам’яті (1 ГБ – вдвічі більше, ніж потрібно системі), однак компанія зобов’язується оновлювати Nexus-гаджети тільки протягом 18 місяців з моменту релізу. Для порівняння, Apple розсилає новітню iOS пристроїв, яким не старше трьох років.

На смартфон Galaxy S4, що працює під управлінням «еталонного» Android, KitKat теж прийде протягом найближчих тижнів. Коли він вийде на «звичайної» моделі S4 з оболонкою TouchWiz (і чи станеться це взагалі) – невідомо.

Motorola точно оновить до Android 4.4 такого типу пристосуваннями: DROID Ultra, DROID Maxx, DROID Mini і Moto X. Графік релізів будуть оголошено пізніше. Sony щодо апдейта своєї продукції до KitKat поки мовчить.

Джерела: Twitter-аккаунт HTC, 9to5google, The Verge

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.