Google Glass допоможе орієнтуватися в GTA

Любителі знаменитої серії ігор Grand Theft Auto отримали ще одну причину придбати окуляри доповненої реальності Google Glass. Розробники пристосували новинку від Google для того, щоб допомогти гравцям орієнтуватися в грі.

Майк Діджіованні навчив Google Glass відображати мінікарту в грі Grand Theft Auto 3. Встановлена на комп’ютер програма відстежує область екрану, в якій знаходиться карта, і по Wi-Fi відправляє зображення на Google Glass. Основна проблема нового методу полягає у високому споживанні енергії.

Діджіованні не знайшов способу підтримувати роботу сервісу при вимкненому екрані, тому окуляри змушені беспереривнo виводити відео і підтримувати Wi-Fi-з’єднання. Час роботи акумулятора в такому режимі складає менше години. Дана проблема пов’язана з тим, що необхідний програмний інтерфейс для Glass поки що не випущено, тому розробнику довелося використовувати стандартний програмний пакет для Android.

Поки що програміст вирішив не робити створений ним інструмент загальнодоступним. За його словами, головною метою проекту було тестування можливостей Glass в якості додаткового дисплея.

Нагадаємо, що розробники ігор і «заліза» останнім часом активно експериментують з ідеєю декількох екранів. Valve, наприклад, вже вбудувала додатковий монітор в свій новий контролер, однак, на жаль, дивитися одночасно на основний екран і на додатковий дисплей можна, тому компанія вирішила дублювати виведену на контролер інформацію на основному дисплеї. Glass цю проблему вирішують.

На даний момент карта передається на Glass зі швидкістю 10 кадрів в секунду, проте розробник стверджує, що цієї швидкості цілком достатньо для комфортного орієнтування на дорогах Ліберті-Сіті. Діджіованні зазначив, що він витратив на розробку дуже мало часу: «У мене все це зайняло кілька годин. Я працював над проектом під час моїх щоденних поїздок на трамваї на роботу ».

Джерело: TechCrunch

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.