Глава Apple вибачився за провал з Картами

Генеральний директор Apple просив вибачення у користувачів облаштувань компанії у зв’язку з картографічним скандалом. За словами Тіма Кука, компанія активно покращуватиме власний додаток Карти для iPhone і iPad, а ті, що доки бажають можуть скористатися продуктами конкурентів.

У Apple ми прагнемо створювати продукти світового класу, які дають найкращий можливий досвід нашим клієнтам. З нашими новими Картами, запущеними минулого тижня, ми потерпіли невдачу. Ми украй жалкуємо за розчаруванням, яке це викликало у наших покупців, і ми робимо усе можливе, щоб поліпшити Карти, – говориться в повідомленні на офіційному сайті Apple.

Тім Кук натякає на те, про що вже декілька днів говорять спостерігачі – Apple була вимушена почати створювати власні карти, оскільки не змогла домовитися з Google про прийнятні умови реалізації ряду просунутих функцій на базі колишніх Карт для iPhone і iPad. За його словами, компанія хотіла надати своїм клієнтам можливості покрокової голосової навігації, векторних(замість тих, що вимагають більшого трафіку растрових) карт і тривимірного фотореалістичного режиму перегляду Flyover. Але зробити це можна було, лише розробивши з нуля нову версію Карт.

Хоча Apple традиційно намагається не згадувати конкурентів в піар-матеріалах, в сьогоднішньому зверненні до користувачів Тім Кук зрадив цьому правилу. Поки ми покращуємо Карти, ви можете спробувати альтернативи, викачувавши картографічні застосування з AppStore – наприклад, Bing, MapQuest і Waze, або використати карти Google або Nokia, перейшовши на їх сайти, – пропонує глава компанії.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.