Facebook почала видаляти фальшиві профілі і лайки

Найбільша у світі соціальна мережа у черговий раз атакувала недобросовісних інтернет-рекламників, що заробляють на розкручуванні сторінок в Facebook за допомогою створення фальшивих профілів. Через Операцію Unlike число фанатів у багатьох брендів, ЗМІ і зірок зменшиться.

Деякі сторінки в Facebook в середу втратили по декілька десятків тисяч фанатів, пише TechCrunch. Як підтвердив виданню представник соцсети, компанія почала чергову кампанію по видаленню несправжніх користувачів і їх відміток подобається(лайков). Наприклад, сторінка популярної соціальної гри Zynga Texas HoldEm Poker втратила 96 000 прихильників. Втім, це усього 0,15% від їх загального числа.

Віддаляються не лише аккаунти, що не належать реальним людям, але і лайки від добросовісних користувачів, отримані обманним шляхом або за допомогою шкідливого ПО. В середньому, стверджують в соцсети, сторінки брендів і т.п не повинні втратити більше 1 відсотка відміток подобається. Раніше повідомлялося, що більше 8% профілів в Facebook є дублікатами, несистематизованими або створеними спеціально для розсилки спаму і накрутки лайков.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.