Дозвіл 4K перейменували в Ultra HD

Асоціація споживчої електроніки(CEA) вибрало назву для 4K. Тепер екрани, що мають від 8 мільйонів активних пікселів, офіційно іменуватимуться як Ultra High Definition, або Ultra HD. Про це говориться в прес-релізі CEA.

Щоб дисплей міг отримати маркіровку Ultra HD, його дозвіл має бути не нижчий 3840 по горизонталі і 2160 по вертикалі. Так, подібні екрани забезпечують в чотири рази чіткішу картинку, ніж стандарт Full HD(1920х1080).

Крім того, такі надчіткі панелі повинні мати принаймні один цифровий вхід і показувати істинний 4K-контент без конвертації. У CEA оголосили, що нова термінологія допоможе споживачам краще орієнтуватися на ринку.

Поки існує всього декілька телевізорів, які позначаються як 4K. Очікується, що більше продуктів з цим дозволом буде показано на виставці Consumer Electronics Show(CES), яка пройде з 8 по 11 січня в Лас-Вегасі, пише CNET.

Втім, назва Ultra HD влаштувала не усіх виробників. Sony вже почала активно повідомляти ЗМІ, що почне продавати свою продукцію під ім’ям 4K Ultra High Definition, або 4K UHD. Так, на думку компанії, покупці зможуть краще зрозуміти, про що йде мова.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.