Додаток для боротьби з самим собою вийшло на Android

Протягом року додаток Lift, що допомагає користувачам досягати своїх цілей, було доступно тільки на iOS. Однак розробники все ж зглянулися над користувачами Android-пристроїв і портувала свою розробку.

Розробники оголосили в своєму блозі, що випустили повністю функціональну Android-версію, сумісну зі смартфонами і планшетами. Нагадаємо, що ще в червні розробники представили браузерную версію Lift, яку можна було використовувати з робочого столу.

Lift – це безкоштовний додаток, що допомагає досягати певних цілей. Програму розробила невелика компанія з Сан-Франциско. Підтримку стартапу надає Obvious Corporation (організація, яку створили Twitter Еван Вільямс і Біз Стоун).

Завантаживши і запустивши Lift, користувачі можуть вибрати одну з вже наявних звичок (або внести свою) і встановити регулярність її виконання. Далі потрібно лише звітувати про кроки до бажаного результату, натискаючи на кнопку.Програма дозволяє стежити за прогресом, отримувати «лайки» від друзів в Twitter і Facebook, а також знаходити і підтримувати інших людей зі схожими цілями.

Перша публічна версія Lift (1.0) вийшла в серпні 2012-го. 20 грудня розробники оновили програму до 1.5, додавши в неї безліч нових функцій. З’явилися списки рутин, тільки набирають популярність, тих, які виконати найлегше (виходячи зі статистики Lift) або з найактивнішим колом учасників, що підтримують інших.

Історії успіху, які можна почитати на сайті, і правда надихають на подвиги. «Я скинув 3,5 кілограма завдяки звичкам на Lift, таким як низьковуглеводні обіди і безсахарная дієта. Потім я вивчив італійську та в’єтнамський », – ділиться досягненнями один з користувачів під ніком Robin. Як пишуть творці Lift, зробивши одне досягнення, багато їх учасники отримують імпульс і на інші звершення в житті.

Додаток можна безкоштовно завантажити в App Store і Google Play

Джерело: The Next Web

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.