Дизайн Twitter для Android осучаснили

Компанія Twitter випустила новий мобільний клієнт, оптимізований для Android версій 4.0 і вище. Нововведення в чому торкнулися інтерфейсу. По-перше, в дизайні програми тепер панує «рідна» для Ice Cream Sandwich тема Holo в сіро-блакитних тонах.

По-друге, новинна стрічка в Twitter 4.0 стала ширше і займає велику область екрану, ніж раніше. У іконок «Головна», «На зв’язку», «В курсі» і «Я», розташованих на верхній панелі, прибрані підписи, щоб вміщувалося більше інформації. Текст твітів має світле накреслення, а посилання підсвічуються блакитним.

Зліва – дизайн нової версії (4.0), праворуч – старої (3.6).

З’явився зручний жест: за допомогою горизонтального «свайпа» (проведення пальцем по екрану зліва направо) можна дуже швидко перемикатися на між вкладками. На Galaxy Nexus перехід з однієї області в іншу здійснюється дуже плавно, без гальмувань. Твіти почали розкриватися у повноекранному режимі. У них додана важлива інформація, яка перш була відсутня – @ ім’я користувача і # хештеги.

Також компанія оновила програму для iOS-пристроїв, але серйозних змін в неї внесено не було. Обидва клієнта отримали розширену підтримку «карток». Наприклад, якщо твіт був відправлений з Foursquare і містить в собі посилання, то при переході по ній програма буде відкриватися прямо з Twitter. Те ж саме з фотографіями Flickr – клієнт запустить відповідну програму, або запропонує його встановити.

Зліва – вкладка «В курсі», праворуч – відкритий твіт

Нова версія програми для Android-пристроїв викладена в Google Play. Клієнт Twitter для iPhone і iPad доступний в iTunes.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.