Apple зменшила великий iPad і поліпшила маленький

Головною новинкою, представленої сьогодні Apple в ході заходу для преси в Сан-Франциско, став новий планшетник iPad Air з радикально зменшеними габаритами і вагою. Крім того, компактний iPad mini отримали нову версію з дисплеєм надвисокої роздільної здатності, але і більш високою ціною.

Нове, п’яте за рахунком покоління iPad не стали називати iPad 5 – його назвали iPad Air, за аналогією з тонкими і легкими ноутбуками MacBook Air. пристрій стало на 20% тонше – менше 8 мм завтовшки, і важить на 28% менше – 453 грами.

При цьому у планшетника той же потужний 64-розрядний процесор A7 з відстежує рух без шкоди для батареї сопроцессором M7, що і у iPhone 5S. Як і попередні моделі iPad, пристрій забезпечує до 10 годин роботи від одного заряду батареї. Зовнішність планшетника така ж, як у iPad mini, а поряд з товщиною скоротилася і ширина, завдяки чому тримати його в руках стало ще зручніше.

iPad mini 2 (точніше, він офіційно називається «iPad mini з ретина-дисплеєм») отримав довгоочікуваний апгрейд – екран з таким же дозволом, що і у «великого» iPad останніх трьох поколінь – 2048 на 1536 пікселів (щільність пікселів – 326 на дюйм). Діагональ залишилася тією ж – 7,9 дюйма.

При цьому по продуктивності він не поступатиметься «великим» iPad Air завдяки використанню того ж процесора A7. Він, нагадаємо, забезпечує приріст продуктивності в обчислювальних завданнях до 300% (в 4 рази), а в графіку – до 700% (в 8 разів). На часі роботи від батареї це не позначилося – обіцяють все ті ж 10 годин.

Нарешті, новий iPad mini використовує вдосконалену технологію Wi-Fi з двома антенами, що має поліпшити якість зв’язку та швидкість бездротової передачі даних. Для iPad mini, як і для iPad Air, продаватимуть сумісні магнітні обкладинки Smart Cover, а також нові чохли Smart Case. У них планшетник вставляється, а не примагничивается до них.

Якщо ціна iPad Air за традицією не змінилася – це ті ж 499 доларів за базову модель з Wi-Fi і 16 гігабайтами вбудованої пам’яті, то iPad mini з ретина-дисплеєм вирішили оцінити більш високо, ніж попередника – в 399 доларів замість 329. Натомість перший покоління міні-планшета не сходить зі сцени і продовжить продаватися за ціною вже меншою – 299 доларів. Чи не йде зі сцени і позаторішній iPad 2. Він буде коштувати в США, як і рік тому, 399 доларів без податків.

Джерело: Apple

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.