Apple підтвердила покупку творців технології Kinect

Apple підтвердила покупку ізраїльської фірми PrimeSense, що створює оптичні 3D-сенсори. Компанія відома тим, що саме її розробка лягла в основу жестової контролера Kinect, створеного Microsoft для консолі Xbox 360 і Windows-комп’ютерів.

У Купертіно не стали поширюватися про причини покупки, зазначивши лише, що «Apple купує невеликі технологічні компанії час від часу, і зазвичай не обговорюємо наші наміри або плани». Відомо, втім, що угода завершує тривали довгі місяці переговори – чутки про інтерес Apple до PrimeSense з’явилися ще влітку.

PrimeSense, заснована в Тель-Авіві близько восьми років тому, стала широко відома після співпраці з Microsoft.Незважаючи на те що в Kinect другого покоління (поставляється в комплекті з Xbox One) розробник Windows вважав за краще власну, альтерантівной технологіію, ізраїльська компанія продовжує розвивати свою систему.

Не так давно PrimeSense показала Capri – дуже компактний датчик, який, незважаючи на свої розміри, здатний точно розпізнавати рухи окремих пальців. Теоретично, новий сенсор руху може знайти застосування в цілому ряді продуктів Apple, включаючи смартфон iPhone, телевізор «iTV» або годинник «iWatch».

Розмови про «розумний» телевізорі з логотипом Apple йдуть вже кілька років. Почалися вони з згадки Стіва Джобса про те, йому нарешті вдалося «розкусити» проблему з неінтуітівнимі інтерфейсами. Кілька років по тому Тім Кук, нинішній гендиректор компанії, натякнув про плани Apple зробити подібний пристрій. «Коли я входжу в вітальню і включаю ТВ, я відчуваю себе так, ніби повертаюся в минуле на 20-30 років назад. Ця область викликає великий інтерес. Більше сказати не можу », – сказав він в грудні минулого року. За іншою версією, Capri може бути задіяний в компактній електроніці, наприклад, в «розумних» годиннику Apple.

Крім Microsoft, PrimeSense співпрацювала з ASUS. Разом з тайванською компанією вона розробила контролер Wavi Xtion, за допомогою якого можна керувати ПК рухом тіла.

PrimeSense – не перша ізраїльська технологічна компанія, придбана Apple. Раніше в цьому році фірма Тіма Кука купила приблизно за півмільярда доларів Anobit, виробника високошвидкісних контролерів для флеш-пам’яті.

Джерело: AllThingsD

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.