Apple може «відкрити» iOS

Операційна система iOS, на якій працюють смартфони iPhone і планшети iPad, може дати розробникам більше свободи при створенні додатків. Про те, що Apple не виключає таку можливість, заявив гендиректор компанії Тім Кук, виступаючи на конференції D11. «Думаю, ви побачите нас більш відкритими в майбутньому, – сказав він, – але не до такої міри, щоб наш клієнт міг пережити невдалий досвід використання».

Кук визнав, що деякі користувачі хотіли б мати доступ до більш складним налаштувань iOS і кастомізації, як на платформі Android. «Ми думаємо, що споживачі платять нам за те, щоб ми приймали рішення за них. Я бачив деякі з цих пунктів меню налаштувань, і не вважаю, що це їм потрібно. Чи хочуть цього деякі? Так », – зазначив він. На питання про те, чи дасть Apple стороннім розробникам доступ до додаткових функцій iOS, Кук відповів ствердно. Зараз, нагадаємо, в платформу на системному рівні інтегровані деякі можливості Facebook і Twitter.

Глава Apple також не виключив, що з часом компанія може зайнятися розробкою програм для Android. «До загального питання про те ‘портіруют чи Apple додатки з iOS на Android’? З цим у нас немає релігійних розбіжностей. Якщо ми вирішимо, що в цьому для нас є якийсь сенс, ми це зробимо », – сказав він, відповідаючи на питання із залу.

Крім того, Кук визнав, що провідний дизайнер Apple Джоні Айв працює над новим зовнішнім виглядом iOS, і назвав його «справжній ключем» до прийдешнього апдейт. Нагадаємо, що на Айва, який придумав «зовнішність» ноутбуків MacBook, iPhone, iPad і iPod, були покладені обов’язки проектувати ще й софт в жовтні, коли з компанії пішов Скотт Форстолл. Кук додав, що iOS 7 і нова версія «комп’ютерної» OS X будуть анонсовані на конференції WWDC, яка пройде 10-14 червня. Про те, якою може вийти нова «операційка» для iPhone – читайте в нашій статті.

А ось повна 80-хвилинна версія інтерв’ю Тіма Кука від AllThingsDigital (англійською):

Джерело: The Verge

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.