Apple запустить онлайн-радіо

Apple веде переговори з найбільшими звукозаписними лейблами по створенню нового потокового музичного сервісу. Як передає Bloomberg з посиланням на інформовані джерела, впродовж декількох останніх тижнів штаб-квартиру виробника iPhone в Купертино відвідували представники Universal Music Group, Warner Music і Sony.

На сьогодні Apple є видатним продавцем музики. У її сервісі iTunes зареєстровані понад 400 мільйонів аккаунтів. Компанія хоче, щоб користувач міг купити трек, слухаючи його в потоковому режимі, а також щоб він з’являвся плей-листах, що складаються автоматично. Також Apple сподівається раніше усіх діставати доступ до релизам.

За словами інформаторів агентства, Apple планує створити спеціальне застосування для смартфонів iPhone, планшетів iPad і медіаплеєрів iPod touch. У браузері онлайн-радіо працювати не буде. Про його запуск може бути оголошено в 2013 році.

Новий сервіс Apple стане прямим конкурентом запущеного в 2000-му році Pandora, який дозволяє створювати плей-листи на основі музичних переваг користувача. На тлі чуток акції цієї компанії на нью-йоркській біржі впали на 12% – до 8,20 долара за штуку. Всього з початку року цінні папери Pandora подешевшали на 18%.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.