Культовий дизайнер стверджує, що працює над проектом Apple

Про який саме проект може йтися, здогадатися складно. Відомо, що Старк впродовж багатьох років дружив із Стівом Джобсом і часто відвідував його в Пало-Альто. Згідно біографії екс-глави Apple, написаною Уолтером Айзексоном, Джобс аж до своєї смерті в жовтні 2011 року проектував разом із Старком розкішну яхту. Ймовірно, відомий дизайнер мав на увазі саме цей проект.

У книзі Айзексона сказано, що Джобс тісно співпрацював з голландською суднобудівельною компанією Feadship. Він хотів створити яхту з характерним мінімалістським дизайном, а головною відмінною рисою судна повинні були стати скляні борти завдовжки 12 метра, пише Le Figaro.

Хоча офіційно в Купертино співпрацю із Старком заперечують, він, вважають техноблоги, може працювати над чим завгодно: від телевізора iTV до нової штаб-квартири Apple у формі літаючої тарілки. Варіант з новим яблучним аксесуаром також не виключається. Раніше Старк створив безпровідні колонки Zikmu Parrot для плеєрів iPod і смартфонів iPhone, захисний корпус для зовнішнього жорсткого диска LaCie і оптичну мишу

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.