У Мережу витекли проморолики Windows 8

У Інтернеті з’явилися чотири відеоролики, що рекламують нову операційну систему Windows 8. У них Microsoft хвалить вісімку за інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і пояснює, як їм користуватися. Нова вісь вийде 26 жовтня, проте стає зрозуміло вже зараз, що освоювати комп’ютери з Windows доведеться наново.

Зовнішній вигляд вісімки оптимізований для різного типу пристроїв – настільні комп’ютери, ноутбуки і планшети. Узявши на озброєння новий інтерфейс Modern(колишній Metro UI), в якому плитки виконують роль ярликів для запуску програм і виджетов, Microsoft позбавилася від спадщини минулої.

Зокрема, в роликах йде мова про візуальні паролі(вони виводять пристрій з режиму блокування, якщо користувач провів по фотографії пальцем певним чином), функцію Snap, що дозволяє закріпити програму поряд з іншою на одному екрані(наприклад, Facebook і ушаную), і динамічно оновлюваних плитках на робочому столі, які показують листи, що входять, прогноз погоди і інше. Показується також, як виконувати пошук, перегортати меню і знаходити нові застосування в онлайн-магазині Windows Store.

Разом з цим компанія умовчує про речі, до яких давно звикли користувачі XP і Vista. Приміром, Microsoft не підказує, як повернутися до стартового екрану, і не говорить про те, що кнопка Пуск, що з’явилася ще 16 років тому в Windows 95, зникла з робочого столу.

Запуск Windows 8 відбудеться 25 жовтня на заході в Нью-Йорку. Наступного дня, в п’ятницю, операційна система поступить у відкритий продаж.

Раніше деякі аналітики і журналісти критикували Microsoft за те, що Windows 8 доки ще залишається занадто сирий, і випускати її не можна. Такої ж думки дотримувався гендиректор Intel Пол Отеллини, а глава Acer Джей Ти Ван закликав Стіва Балмера двічі подумати перед випуском планшета Surface.

Проте, схоже, Microsoft латає діри в вісімці в останню хвилину. Напередодні компанія анонсувала перше велике оновлення для ОС, що ще не вийшла. Апгрейд буде доступний на усіх Windows – пристроях після першого запуску системи.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.