Зелені свині помстяться птахам в продовженні Angry Birds

Співчуваючі зеленим свиням в Angry Birds отримають шанс помститися кривдникам в новій частині гри. Студія Rovio обіцяє, що в продовженні аркади – Bad Piggies – герої поміняються місцями, і геймерам доведеться знищувати злих пташок. Вихід Поганих хрюш запланований на 27 вересня, говориться у блозі компанії.

Rovio також заявила, що в новій частині Angry Birds користувачі отримають абсолютно новий і унікальний ігровий досвід. У чому він полягатиме і які унікальні здібності матимуть свині, поки тримається в секреті. Відомо лише, що рогатка, що стала символом гри, буде відсутня.

Спочатку Bad Piggies вийдуть для операційних систем Android, iOS і комп’ютерів Mac, а пізніше – для Windows Phone, Windows і ПК. Для смартфонів і планшетів нова гра коштуватиме 0,99 долара.

Перша частина гри, присвяченої непримиренному протистоянню сердитих птахів і зелених свиней, вийшла в 2009 році для смартфону iPhone. Відтоді різні епізоди Angry Birds(включаючи оригінальну і сезонні версії) були завантажені більше мільярда разів.

Останньою серією є Angry Birds Space, дія якої розгортається в космічному просторі. У цій серії Rovio уперше серйозно змінила фізику гри – на траєкторію польоту птахів, наприклад, впливають гравітаційні поля.

Не так давно до неї вийшло доповнення Red Planet з 20 новим рівнями, в яких дія відбувається на Марсі. Крім того, в оновленні для Angry Birds Seasons – Back to School – з’явився рожевий птах.

Читати @vestihitech

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.