Yahoo прицінюється до популярного відеосервісу

Глава компанії Yahoo Маріса Майєр розглядає можливість покупки Hulu – одного з найпопулярніших «інтернет-кінотеатрів» в США. Обізнані джерела стверджують, що Майер в таємниці зустрілася з керівниками сервісу, щоб обговорити перспективи можливої покупки.

Hulu – це відеосервіс, що належить медіаімперії Руперта Мердока News Corporation. Це один з найбільш популярних сайтів у США. Ресурс має унікальну базу ексклюзивних контрактів на трансляцію в мережі різних серіалів і фільмів. Портал також легально транслює численні передачі і шоу найбільших телеканалів: ABC, FOX і NBC. Правда, через необхідність дотримання авторських прав, Hulu діє практично виключно в США. В іншому світі сервіс мало відомий.

Посилаючись на анонімні джерела, AllThingsD стверджує, що Yahoo знаходиться «в процесі узгодження» угоди, хоча офіційних заяв поки не надходило. У 2011 році, коли Hulu був виставлений на аукціон, Yahoo також активно цікавилася покупкою сервісу.

Слід зазначити, що Hulu – це збитковий ресурс, який тільки за останній рік зробив боргів на 300 мільйонів доларів. Таким чином, Yahoo хоче заплатити гроші не за сам сайт, а скоріше за його широку базу контрактів і ліцензійних прав. Ось чому так багато залежить від цих переговорів, адже передача ліцензійних прав – це дуже складний процес.

Без ліцензійних прав Hulu – всього лише банальний сайт, який навіть не може себе окупити. Анонімні джерела стверджують, що в даний момент керівництво Hulu схиляється до того, щоб надати покупцеві ресурсу ліцензійні права на 2-3 роки. Це не дуже-то приваблива пропозиція, однак, можливо, Yahoo на нього погодиться.

Справа в тому, що відео для компанія – один з ключових компонентів розвитку. Майер неодноразово говорила інвестором, що ключем до майбутнього Yahoo є мобільне розвиток і відео. «Відео – це приголомшливий формат. Відео – це щось, що ми можемо сприймати з самого народження, адже всі ми народжені, щоб бачити і чути », – заявила Майер в одному з недавніх інтерв’ю.

Деякі експерти вважають, що Yahoo не вирішиться на покупку Hulu, проте стане великим інвестором сервісу. Ресурс як і раніше володіє величезними перспективами і значною базою користувачів. Oколо 4 мільйонів осіб мають платну підписку на нього. Більш того, Hulu – це один з найбільш розкручених мережевих брендів в США.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.