В HTC натякнули на «революційний» планшетник і смарт-годинник

Тайванська HTC може розширити звичну сферу діяльності і вплутатися в гонку по виробництву носяться гаджетів.

Видання Financial Times пише, що Пітер Чу, який обіймає посаду генерального директора НТС, і голова правління пані Шер Он натякнули на те, що тайванський вендор може подати свою версію «розумних» годин. Крім цього, представники компанії не заперечують можливість появи нового планшета.

За словами Чу, HTC спільно з американською Microsoft працювала над створенням нового пристрою, що носиться на зап’ясті. Ніяких подробиць на сьогоднішній день озвучено не було, проте сама по собі заява залишає багату грунт для домислів.

Це не перший проект зі створення смарт-годин в історії HTC. У 2004 році компанія вже готувала подібний продукт. Однак пізніше пристрій було знято з виробництва через слабкий попит. Що ж стосується нового планшета від HTC, то тут інформації теж не дуже-то багато. Глава тайванського вендора поділився лише кількома короткими епітетами на адресу новинки, назвавши її «революційної», пише Вести Економіка.

HTC вже намагалася домогтися успіху і на швидко зростаючому планшетному ринку, але зазнала фіаско. У лютому 2011 року тайванський вендор випустив свій перший планшет. Йдеться про 7-дюймової моделі HTC Flyer на базі 1,5-гигагерцевого процесора і операційної системи Google Android.

Пізніше, у вересні, був представлений 10,1-дюмовий HTC Jetstream з підтримкою 4G LTE, який коштував значно дорожче iPad з аналогічними характеристиками. Споживачі зустріли обидва гаджета досить холодно, і з тих пір HTC не робила нових спроб заявити про себе в даному сегменті.

Справи у HTC йдуть не дуже добре. У третій чверті 2013 р HTC зафіксувала перший за 10 років квартальний збиток.Виручка тоді скоротилася на 33% щодо 2012 року і склала 47 млрд тайваньських доларів (близько $ 1,6 млрд). Чистий збиток вендора склав 2,97 млрд тайваньських доларів, або близько $ 101 млн.

Багато експертів песимістично оцінюють перспективи HTC. Згідно з прогнозом BNP Paribas Securities поставки апаратів компанії будуть скорочуватися швидше, ніж передбачалося: в 2013 р – до 20,5 млн одиниць, а в 2014 р – до 10,7 млн штук.

Джерело: Вести Економіка

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.