У Twitter замислилися про власний відеохостинг

Сервіс мікроблогів Twitter планує запустити власний відеохостинг. Про це пише AllThingsD з посиланням на джерела усередині компанії. Зараз в розміщенні призначених для користувача відеороликів Twitter покладається на сторонні сервіси, такі як yFrog, TwitVid і Vodpod.

Власне сховище для відео дає декілька переваг. По-перше, отримавши повний контроль над контентом, компанії не доведеться виправляти помилки, допущені сторонніми розробниками. Незважаючи на це, компанія вважає, що основна маса аудиторії як і раніше обмінюватиметься посиланнями на інші сайти, такі як YouTube, Hulu і Vimeo.

По-друге, відеохостинг допоможе Twitter зробити твити ще більше мультимедійними. Такого напряму компанія дотримується з вересня 2010 року, коли був проведений великий редизайн сайту. Відтоді Twitter відмовився від партнерства з Flickr, TwitPic і DeviantArt на користь власного хостингу для картинок, а у користувачів з’явилася можливість дивитися відеоролики, фотографії і слухати аудіозаписи без переходу по зовнішньому посиланню. По-третє, Twitter зможе розміщувати відеорекламу у власному плеєрі.

Разом з цим стало відомо, що компанія придбаває Vine – стартап для обміну відеороликами, який ще не був запущений. Умови угоди не уточнюються. Редактори AllThingsD вважають, що Twitter купив Vine заради талантів: цю компанію заснували в червні три людини з Нью-Йорка. Тепер вони, ймовірно, візьмуть участь в створенні нового відеохостингу Twitter.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.